اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال اطلاعات از آیفون نسل اول

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال اطلاعات از آیفون نسل اول

سلام دوستان عزیزم
    یه آیفون 2g دارم که توش اطلاعاتی شامل
    فون بوک
    نوت
    تقویم
    عکس های گرفته شده با دوربین
    برنامه
    آهنگ دارم
    ---------
    به کمک یکی از مدیران عزیز اینجا یه آیفون 3gs گرفتم حالا می خوام همه اطلاعاتم رو عینا کپی کنم
    اهنگ ها رو خوب توی ایتیونز دارم
    برنامه هام رو هم توی ایتیونز دارم
    برنامه های سیدیا رو هم احتمالا باید دوباره نصب کنم
    می مونه فون بوک و نوت ( یادداشت ) و اطلاعات داخل تقویم
    هیچ راهی داره بک آپ ایفون 2g رو روی 3gs ریستور کنم ؟
    ممنون می شم راهنمایی کامل بفرمایید
    حامد
    ویرایش توسط castilla_ht : https://i-phone.ir/forums/member/535-castilla_ht در ساعت 13-11-2009, 01:57 PM

ببین اینایی که میگم جلوش نوشته مال چیه میتونی ازش بک آپ بگیری:

var/mobile/Library/AddressBook - Contacts
    /var/mobile/Library/Calendar - calendar
    /var/mobile/Library/Notes - notes
    bookmark ها و cookie ها - /var/mobile/Library/Safari
    /var/mobile/Library/SMS - text messages

در مورد عکسها هم همون موقع که به کامپیوتر متصل کنی آیفون رو ، میتونی از داخل فولدری که ویندوز میشناستش عکسهات رو بک آپ بگیری.
    حالا اینکه بتونی منتقل کنی و گوشی نره تو ریکاوری نمی تونم تضمین بدم بهت ولی سعی کن با برنامه ای که بتونی پرمیشن فایل رو تغییر بدی اینها رو منتقل کنی و پرمیشن فایلها رو هم 0777 بزاری.
    ویرایش توسط mahdibehzadpour : https://i-phone.ir/forums/member/4780-mahdibehzadpour در ساعت 13-11-2009, 02:27 PM

نظر

دوست عزیز من ایفون 3gرو با back up كه از 2g گرفته بودم ریستور کردم و هیچ مشکلی پیش نیومد
      شمام از 2g یک بگیر باitunes بعد گوشی جدیدت رو با اون ریستور کن

نظر

واسه contact ها یه راه ایمن تر هست ، وقتی گوشی رو به itunes وصل میکنی ، قسمت Info بخش Contact گزینه Windows Contacts رو بزن بعد به پیام میده گزینه merge رو کلیک کن ، تمام کانتکت هات از گوشی کپی میشه به قسمتwindows contacts ، بعد هر موقع میخوای میتونی می تونی ریستور کنی دوباره به گوشی .
        ویرایش توسط Momeks : https://i-phone.ir/forums/member/108-momeks در ساعت 13-11-2009, 03:03 PM

نظر

ببخشيد يک سؤال بی ربط :
          من اگه بخوام ايفون دوستم رو براش اپگريد بکنم، و بعد از اون روش بازی و برنامه نصب کنم بعد از اون مشکلی برای گوشی خودم با iTunse پيش نمياد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amil2 نمایش پست ها
            ببخشيد يک سؤال بی ربط :
            من اگه بخوام ايفون دوستم رو براش اپگريد بکنم، و بعد از اون روش بازی و برنامه نصب کنم بعد از اون مشکلی برای گوشی خودم با itunse پيش نمياد ؟
            پیشنهاد میکنم با اکانت دیگه ای براش برنامه های کرک شده رو نصب کنی ، مطمئن تره.

نظر

شرمنده ولی متوجه نميشم.
              منظور شما از اکانت ديگه چيه ؟
              من رو PC خودم iTunse رو نصب دارم و مشکلم با اکانت iTunse store نيست .
              من اين سؤال رو دارم که اگر گوشی دوستم رو با iTunse خودم سينک کنم و بعد از اون بخوام گوشی خودم رو به iTunse وصل کنم ميگه اين يه گوشی يه جديد هست و کلاً از اول بايد همه چيز رو روش بريزم.
              (البته اين کار رو هنوز نکردم، ولی فکر ميکنم به اين مشکل ميخورم و برای همين سؤال کردم)
              باز هم شرمنده که اين سؤال رو توی اين تاپيک مطرح کردم.

نظر

شرمنده ولی متوجه نميشم.
                من رو PC خودم iTunse رو نصب دارم و مشکلم با اکانت iTunse store نيست .
                من اين سؤال رو دارم که اگر گوشی دوستم رو با iTunse خودم سينک کنم و بعد از اون بخوام گوشی خودم رو به iTunse وصل کنم ميگه اين يه گوشی يه جديد هست و کلاً از اول بايد همه چيز رو روش بريزم.
                (البته اين کار رو هنوز نکردم، ولی فکر ميکنم به اين مشکل ميخورم و برای همين سؤال کردم)
                نه خیالتون راحت مشکلی پیش نمیاد برای خودتون....
                ------------------------------
                در مورد انتقال اطلاعات هم یه full backup با خود itunes بگیر و بعد برش گردون تمام!
                تنها چیزی که بر نمیگرده music ها هست که دوباره sync میکنی...
                far-shad.ir

نظر

سلام دوستان
                  من به پیشنهاد دوست عزیزمون پویان ( پست 3 همین تاپیک ) ایفون جدید رو با بک آپ ایفون قبلی ریستور کردم و فوق العاده عالی همه چی اومد سرجاش و کار میکنه
                  بازهم متشکرم

نظر

شرمنده ولی متوجه نميشم.
                    من رو pc خودم itunse رو نصب دارم و مشکلم با اکانت itunse store نيست .
                    من اين سؤال رو دارم که اگر گوشی دوستم رو با itunse خودم سينک کنم و بعد از اون بخوام گوشی خودم رو به itunse وصل کنم ميگه اين يه گوشی يه جديد هست و کلاً از اول بايد همه چيز رو روش بريزم.
                    نه عزیز مشکلی نیست و این رو هم فرشاد عزیز بهتون گفتن من هم برای اطمینان عرض کردم خدمتتون چون به هر حال طرف مقابل اگر بخواد روی سیستم خودش آیفون رو سینک کنه با اکانتی که شما سینک کردی دیگه هیچ گونه مشکلی براش پیش نمیاد.

نظر

خواهش میکنم دوست عزیز
                      ما اینجا جمع شدیم كه بهم کمک کنیم

نظر

صبر کنید ..
                      X