اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نمیتونم آهنگها رو پاک کنم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نمیتونم آهنگها رو پاک کنم

سلام دوستان من به تازگی یک آیپاد دسته دوم از یکی خریدم اما نمیتونم آهنگاشو از ایتیونز پاک کنم تیکاش غیر فعاله خودم هم نمیتوم اهنگ بریزم روش چیکار کنم؟

شما آهنگاتون رو بریزید روی آیتونز و بعد که گوشی رو به pc وصل کردید به قسمتی که آیتونز گوشیتون رو شناخته برید و در قسمت بالا به قسمت موزیک برید و تیک سینکش رو بزنید .خودش قبلیا رو پاک میکنه و آهنگ های شما رو میریزه .

نظر

ممنون دوست عزیز مشکل حل شد آهنگ ها پاک شد ولی از اونچا که اسم دیوایس نوشته پاک نمشه فکر میکنم مشکل از این باشه که ایتیونز من قدیمیه یکم درسته؟

نظر

منظورتون رو متوجه نشدم دوست عزیز . اما آیتونز رو میتونید متناسب با سیستمتون از http://www.i-phone.ir/forums/thread52744.html دانلود کنید

نظر

ببینید من رفتم بالا توی قسمت موزیک و سینک رو زدم... آهنگها پاک شد و یه چنتا آهنگ از لایبرری اضافه شد اما وقتی میرم تو قسمت موزیک زیر اسم دیوایس نه میشه موزیک ریخت نه اون چنتایی که ریخته شده رو پاک کرد

نظر

نوشته اصلی توسط sinasmoky نمایش پست ها
            ببینید من رفتم بالا توی قسمت موزیک و سینک رو زدم... آهنگها پاک شد و یه چنتا آهنگ از لایبرری اضافه شد اما وقتی میرم تو قسمت موزیک زیر اسم دیوایس نه میشه موزیک ریخت نه اون چنتایی که ریخته شده رو پاک کرد
            برای اینکه موزیک بریزید کافیه آهنگ های مد نظرتون رو توی آیتونز drag and drop کنید و در نهایت هم سینک رو بزنید .

نظر

مثل اینکه متوجه نشدید drop نمیشه اصن!

نظر

کسی نبود جواب مارو بده؟

نظر

صبر کنید ..
                X