اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

امکان کامل کردن خرید یک برنامه از ایتیونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• امکان کامل کردن خرید یک برنامه از ایتیونز

سلام دوستان من چند روز پیش برنامه statics رو که واسه تحلیل کردن تیرهای ساختمانی هستش از app store خریدم (بچه های عمرانی حتما بخرن)حالا یه قسمت از برنامه رو دوباره باید بخرم که مشخصات اهن آلات رو داره منم می خوام اگه امکانش هست از گوشی نخرم چون چیز پی ان ندارم و با پارس آنلاینم حتما باید اینجوری دانلود بیاد حالا سواله من اینه چون از نرم افزار مشابه رو سیستمم استفاده می کنم میتونم از کامپیوتر خریده برناممو کامل کنم یا نه حتما باید از تو خود گوشی بقیشو بخرم؟..مرس از همگی

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند روز پیش برنامه statics رو که واسه تحلیل کردن تیرهای ساختمانی هستش از app store خریدم (بچه های عمرانی حتما بخرن)حالا یه قسمت از برنامه رو دوباره باید بخرم که مشخصات اهن آلات رو داره منم می خوام اگه امکانش هست از گوشی نخرم چون چیز پی ان ندارم و با پارس آنلاینم حتما باید اینجوری دانلود بیاد حالا سواله من اینه چون از نرم افزار مشابه رو سیستمم استفاده می کنم میتونم از کامپیوتر خریده برناممو کامل کنم یا نه حتما باید از تو خود گوشی بقیشو بخرم؟..مرس از همگی
    متاسفانه راهی ندارید . این برنامه هایی که از درون خودشون باید بخشی از اون رو فعال کنید ٬ تنها یک انتخاب جلوتون میزارن
    در ضمن مرسی بابت خبر رسانی ٬ برای اینکه من از statics ورژن قدیمی استفاده می کنم و نمی دونستم هم جدول اشتایل هم بش اضافه شده
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
      متاسفانه راهی ندارید . این برنامه هایی که از درون خودشون باید بخشی از اون رو فعال کنید ٬ تنها یک انتخاب جلوتون میزارن
      در ضمن مرسی بابت خبر رسانی ٬ برای اینکه من از statics ورژن قدیمی استفاده می کنم و نمی دونستم هم جدول اشتایل هم بش اضافه شده
      پس چیز پی ان لازم شدیم..مرسی از شما منم به این خاطر دانلود کردم ولی ظاهرا اون قسمتی که ipeو.. رو رو تیر اعمال می کنه باز باید بخری چون تو اسکرین شاتش بود.

نظر

plates & shells هم نرم افزار بسیار خوبی هست برای محاسبات دال ها
        و برای اشتایل هم من از Staalprofiel HD استفاده میکنم روی آیپد
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

نظر

راستی روزبه جان من با برنامه distance measure با تصویر ******* ای می تونم راحت ابعاد زمینی رو که روش اجرا داریم بدست بیارم اگه اونم نداری بگیر به کارت میاد

نظر

محاسبات دال رو دیدم ولی اون یکیو دقت نکردم الان میرم می گیرم ممنون از لطفت..

نظر

بچه ها من همونطور که در بالام گفتم الان اومدم بقیه برنامه رو بخرم دیگه buy زدم پولم کم کرد ولی نوشته verified 0% چیکار کنم؟هیچ عکس العملیم نشون نمیده..

نظر

شایدم این بخش تو برنامه دانلود میشه بعد با خرید بقیه دوباره پولو کم میکنه بقیشو باز میکنه؟اره؟

نظر

کسی بلد نیست کمک کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                    بچه ها من همونطور که در بالام گفتم الان اومدم بقیه برنامه رو بخرم دیگه buy زدم پولم کم کرد ولی نوشته verified 0% چیکار کنم؟هیچ عکس العملیم نشون نمیده..
                    معمولا برای کامل کردن برنامه نیاز نیست کار خاصی انجام بدید و حتی چیزی دانلود کنید
                    معمولا به این شکل هست که بعد از دکمه خرید اون بخش خاص رو در برنامه میزنید فقط به آیتونز وصل میشه که پول رو کم کنه و بعد اون بخش باز میشه
                    حالا اگر برای شما درست کار نمی کنه و مطمئن هستید بخاطر ip ایران نیست ! به ساپورت برنامه ایمیل بزنید
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                      معمولا برای کامل کردن برنامه نیاز نیست کار خاصی انجام بدید و حتی چیزی دانلود کنید
                      معمولا به این شکل هست که بعد از دکمه خرید اون بخش خاص رو در برنامه میزنید فقط به آیتونز وصل میشه که پول رو کم کنه و بعد اون بخش باز میشه
                      حالا اگر برای شما درست کار نمی کنه و مطمئن هستید بخاطر ip ایران نیست ! به ساپورت برنامه ایمیل بزنید
                      درود بر تو روزبه عزیز و ممنون از توجهت اره خودم پی بردم این verify میدونی جریانش چیه؟خیلی حال کردم مثلا یه تیر طره رو بارگذاری می کنی اگه steel design رو بزنی که همین قسمت بود که خریدم خودش مقطع لازم رو بهت میده مثلا میگه تحت این بار و با این شرایطه داده شده ipe550 به اندازه 94% پاسخگویه یعنی یه جور جمع بندی سریع واسه طراحی..جریان اون verify که گفتم این بود واقعا عالیه خیلی کار ادم رو راحت می کنه..بازم ممنون
                      ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 12-11-2011, 11:25 AM

نظر

صبر کنید ..
                      X