اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ریختن تک اهنگ ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در ریختن تک اهنگ ها

سلام
    من وقتی اهنگ هایی رو از خواننده های مختلف توی itunes میریزم همه به صورت پخش و پلا نشون داده میشه
    چطور میتونم همه ی این تک اهنگ ها رو یک جا توی itunes جمع کنم؟؟؟

اگه میخواید راحت تر توی Playlist ها بریزید موزیک هار کپی کنید ....بعد وارد Playlist مورد نظر بشید و paste کنید...
    اما برای اینکه هر موزیک یه جا باشه باید Albume Name اون موزیک ها یکی باشه...

نظر

ممنون ولی متاسفانه باید نام Artist ها هم یکی باشه که باعث میشه یادم بره چه اهنگی رو کی خونده

نظر

من یه مشکل دارم گاهی بعضی از تک آهنگ ها را نمی تونم با itunes پلی کنم

نظر

نوشته اصلی توسط kiana-killer نمایش پست ها
          سلام
          من وقتی اهنگ هایی رو از خواننده های مختلف توی itunes میریزم همه به صورت پخش و پلا نشون داده میشه
          چطور میتونم همه ی این تک اهنگ ها رو یک جا توی itunes جمع کنم؟؟؟
          iTunes مجبورت مي کنه که مرتب و منظم باشي ... کلاً همه محصولات اپل همينجوري هستن وادارت مي کنن که با کلاس و مرتب باشي، مثل گوشي هاي ديگه نيست که شلخته وار فرتي! آهنگ بريزي توش و گوش بدي ...

نظر

نوشته اصلی توسط DigitalGhost نمایش پست ها
            iTunes مجبورت مي کنه که مرتب و منظم باشي ... کلاً همه محصولات اپل همينجوري هستن وادارت مي کنن که با کلاس و مرتب باشي، مثل گوشي هاي ديگه نيست که شلخته وار فرتي! آهنگ بريزي توش و گوش بدي ...
            البته دوستان توجه کنن که Apple خیلی هم در بخش تربیت انسان ها فعالیت نمیکنه دلیله اصلیش رعایت حقوق Copyright هستش.
            من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
            (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

درسته برای رعایت کپی رایت این کارو می کنه.بهترین راه عوض کردن تگ است.البوم و ارتیست رو یک اسم بگذارید

نظر

نوشته اصلی توسط enzevaee نمایش پست ها
                البته دوستان توجه کنن که Apple خیلی هم در بخش تربیت انسان ها فعالیت نمیکنه دلیله اصلیش رعایت حقوق Copyright هستش.

Dameeet Gaaaaaaaaaaarm EnzeVaaaaaaaa

نظر

نوشته اصلی توسط kiana-killer نمایش پست ها
                  dameeet gaaaaaaaaaaarm enzevaaaaaaaa
                  :d
                  از قوانین سایت:

فارسی تایپ کنید
                  برای تشکر فقط از گزینه سپاس استفاده کنید

مدیریت

نظر

من وقتی میخوام یه selection بریزم تو گوشی، فقط یه playlis درست می کنم، بعد Album و Album Artist رو مثلا میذارم iranian music ، بعد که sync میکنم همشون تو یه آلبوم میاد

نظر

صبر کنید ..
                    X