اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه محل ذخیره بک اپ ایتونز ( در ویندوز ) را تغییر دهیم ؟؟؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه محل ذخیره بک اپ ایتونز ( در ویندوز ) را تغییر دهیم ؟؟؟؟؟؟

سلام

میخوام از ایفونم بک اپ بگیرم با ایتونز ولی محل ذخیره بک اپ توی هارد اکسترنال باشه .

الان چجوری محل ذخیره بک اپ و بزارم روی هارد اکسترنال . اول اسون ترین راه و بگید . لطفااااااا راهنمایی کنید

چرا این سایت اینجوریه اخه !!؟؟ نه کسی جواب میده نه کسی بالاسر این سایت !!؟؟ میان تاپیک تالار عروسی میزنن ما هم یه سوالی میکنیم مربوط که بعدها شاید خیلی ها ازش استفاده کنن هم که هیچ !!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

در ویندوز 64bit

*استفاده از این روش برای هارد اکسترنال زیاد توصیه نمیشه ولی میتوانید از پارتیشنی غیر از ویندوز استفاده کنید ، دردسرش کمتره

1. ( پارتیشن مورد نظر را برای Backup آیتونز آماده و تعیین کنید مثلاً پارتیشن D ) ، یک پوشه به نام Backup در پارتیشن D بسازید ( D:\Backup )

2. به مسیر زیر بروید

C:\Users\YourPC\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync

3. فولدر Backup را Rename کنید مثلاً Backup_old

4. یک فولدر جدید به نام Backup در کنار پوشه Backup_old بسازید، سپس در فضای خالی ، دکمه shift کیبورد را بگیرید و راست کلیک کنید و گزینه Open Command windows Here را انتخاب کنید

5. عبارت زیر را کپی کرده و در کادر باز شده open Command window وارد یا paste کنید و Enter را بزنید . (اگه سه بار روی متن زیر کلیک کنید کل آن به رنگ آبی در میاد و میتوانید براحتی آنرا کپی کنید)

mklink /J "%APPDATA%\Apple Computer\MobileSync\Backup" "D:\Backup"

6. دوباره به مسیر C:\Users\YourPC\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync رفته و فقط فولدر Backup_old را پاک کنید.

* اگر نام پارتیشن حرف دیگه ای باشه به جای D حرف مورد نظر را در کادر وارد کنید

* اگر مشکل تایپی نداشته باشید محل Backup آیتونز تغییر کرده و به پارتیشن D رفته ، backup آیتونز لینک میشه و در مسیر اصلی ویندوز بصورت یک پوشه shortcut شده در میاد .
      ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 09-05-2019, 07:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
        در ویندوز 64Bit

*استفاده از این روش برای هارد اکسترنال زیاد توصیه نمیشه ولی میتوانید از پارتیشنی غیر از ویندوز استفاده کنید ، دردسرش کمتره

*پارتیشن مورد نظر را در برای Backup آیتونز آماده و تعیین کنید مثلا" پارتیشن D

1.یک پوشه به نام Backup در پارتیشن D بسازید ( D:\Backup )

2. به این مسیر بروید C:\Users\YourPC\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync

3.فولدر Backup را Rename کنید مثلا" OldBackup

4.دکمه shift کیبورد را در فضای خالی بگیرید و راست کلیک کنید و گزینه Open Command windows Here را انتخاب کنید

5. عبارت

را کپی کرده و در کادر باز شده open Command window وارد یا paste کنید و Enter را بزنید .

*اگر نام پارتیشن حرف دیگه ای باشه به جای D حرف مورد نظر را در کادر وارد کنید

*اگه مشکل تایپی نداشته باشید محل Backup آیتونز تغییر کرده و به پارتیشن D رفته

گر مراحل را درست انجام داده باشید backup آیتونز در مسیر اصلی ویندوز بصورت یک پوشه short Cut شده در میاد .

*دوباره به مسیر C:\Users\YourPC\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync رفته و فولدر oldBackup را پاک کنید.

دمت گرم .
        این مسیر و میرم ولی همچین چیزی نیست ! تا roming میرم ولی apple computer نیست !؟ حالا چون قبلا بک اپی نگرفتم باشه یا بوده حذف کردم ؟ به هر صورت نیست . الان چه کار کنم ؟
        بعد الان واسه هارد اکسترنال چکار کنم ؟ چون درایوام هیچ کدوم 50 گیگ جا ندارن !؟؟؟

نظر

این مسیر که در بالا گذاشتم برای ویندوز 64 بیتیه
          ابتدا iDevice را به سیستم وصل کنید آیتونز را اجرا و Backup بگیرید اتوماتیک فولدر Backup در آن مسیر ساخته میشه

بکاپ iDevice هم بستگی به حافظه داخلی آن زیاد جا نمیگیره بستگی به حافظه داخلی iDevice حدود 64GB)15 -(128GB)30 )گیگابایت

اگه در پارتیشنی که ویندوز نصب شده فولدری Hidden شده در قسمت search ویندوز folder option را تایپ کنید ودر قسمت view تیک فایلهای سیستمی مخفی شده را بردارید

تغییر پارتیشن در درایو فرقی با هارد اکسترنال نداره مراحل یکیه فقط باید حرف پارتیشن را تغییر بدهید مثلا" k ، J یا هر چیز دیگر

ولی کلا" بهتره در پارتیشنهای هاردیسک اینترنال اینکار انجام بشه چون هر سری که آیفون یا iDevice را به سیستم وصل میکنید باید هارد اکسترنال هم به سیستم وصل کنید تا عملیات اتوماتیک backup آیتونز انجام بشه ..... اگه پارتیشنهای شما زیاد جا نداره فایلها را به یک پارتیشن دیگه یا هارد اکسترنال انتقال دهید تا فضا باز بشه
          ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 13-06-2018, 01:01 PM

نظر

عالی

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
            در ویندوز 64Bit

*پارتیشن مورد نظر را در برای Backup آیتونز آماده و تعیین کنید مثلا" پارتیشن D

1.یک پوشه به نام Backup در پارتیشن D بسازید ( D:\Backup )

2. به این مسیر بروید C:\Users\YourPC\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync

3.فولدر Backup را Rename کنید مثلا" OldBackup

4.یک فولدر جدید به نام Backup بسازید سپس در فضای خالی ، دکمه shift کیبورد را بگیرید و راست کلیک کنید و گزینه Open Command windows Here را انتخاب کنید

5. عبارت

را کپی کرده و در کادر باز شده open Command window وارد یا paste کنید و Enter را بزنید .

*اگر نام پارتیشن حرف دیگه ای باشه به جای D حرف مورد نظر را در کادر وارد کنید

*اگه مشکل تایپی نداشته باشید محل Backup آیتونز تغییر کرده و به پارتیشن D رفته backup آیتونز لینک میشه و در مسیر اصلی ویندوز بصورت یک پوشه short Cut شده در میاد .

*دوباره به مسیر C:\Users\YourPC\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync رفته و فولدر oldBackup را پاک کنید.

*عالی بود ممنون فقط من اشتباه کردم فکر کردم منظورتون اینه بعد از اتمام بکاپ فایل oldbackup رو پاک کنم که کلی طول کشید تا متوجه شدم . کاش بقیه مث من اشتباه نکنن مو به مو مثل چیزی که نوشتن پیش برید.

نظر

صبر کنید ..
            X