اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتصال آیپاد به gps از طریق بلوتوث

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اتصال آیپاد به gps از طریق بلوتوث

با سلام،

در دستگاه های جیلبریک شده این امکان وجود داره که آیپاد از طریق بلوتوث به یک دستگاه gps متصل شود و از مزایای آن استفاده کنه. می خواستم بدونم کسی موفق شده این کار را انجام بده و اگر انجام داده با چه نوع gps و همینطور با کدام نرم افزارها هماهنگی دارد.
    یک نمونه از دستگاههای gps با قابلیت بلوتوث در لینک زیر موجود می باشد
    http://rayaneh.com/product-12395.aspx

با تشکر

باید در جواب پست خودم بگم که جواب مثبت هست. دیروز یک دستگاه gps با بلوتوث خریدم و با موفقیت با برنامه btstack gps به آیپاد تاچ وصل شدم. تمام برنامه هایی که از gps استفاده می کنند با هاش کار کرد. برنامه هایی که تست کردم
    google map
    navigon برنامه فوق العاده اما نقشه ایران را نداره
    xmotion drive
    xmotion gps
    xgps

در ضمن با برنامه دستگاه gps من با برنامه فرانسوی roqy gps کار نکرد ولی با bstack gps مشکلی نداره . اول هم دستگاه را با برنامه تست کردم و بعد خریداری کردم.

نظر

دوست عزیز میشه توضیح بدین لطفا برای این کار نیاز هست که آیپاد جیلبریک باشه یا نه و اینکه باید app خاصی روی آیپاد نصب بشه یا با برنامه map خودش هم میشه کار کرد؟ کلا غیر از خود آیپاد و اون کیت gps چه نر افزارهایی لازمه واسه استفاده کردن
      ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط marco-chivoli نمایش پست ها
        دوست عزیز میشه توضیح بدین لطفا برای این کار نیاز هست که آیپاد جیلبریک باشه یا نه و اینکه باید app خاصی روی آیپاد نصب بشه یا با برنامه map خودش هم میشه کار کرد؟ کلا غیر از خود آیپاد و اون کیت gps چه نر افزارهایی لازمه واسه استفاده کردن
        ممنون
        در جواب سوال شما باید بگم که، بله دستگاه باید جیلبریک باشه و نرم افزار مورد نیاز btstack gps و یا roqy gps هست که هر دو از cydia قابل دریاف می باشند ( اولی 5 دلار دومی 15 دلار) البته نسخه تست هم دارند.
        من خودم با btstack gps تونستم راه اندازی کنم.
        بله با تمام برنامه هایی که نیاز به gps دارند کار میکنه از جمله map

نظر

نوشته اصلی توسط daneshbod نمایش پست ها
          باید در جواب پست خودم بگم که جواب مثبت هست. دیروز یک دستگاه gps با بلوتوث خریدم و با موفقیت با برنامه btstack gps به آیپاد تاچ وصل شدم. تمام برنامه هایی که از gps استفاده می کنند با هاش کار کرد. برنامه هایی که تست کردم.
          دستگاهی که شما خریدید همون مدلی هست که دوستمون تو پست اول از سایت رایانه لینک دادن؟
          دقتش چطوره(خطای چند متر)؟
          همراهش نرم افزار واسه کامپیوتر هست؟ با لپ تاپ تست کردین؟
          ببخشید سوالا زیاد شد
          ویرایش توسط marco-chivoli : https://i-phone.ir/forums/member/27500-marco-chivoli در ساعت 03-10-2010, 07:30 PM

نظر

نوشته اصلی توسط marco-chivoli نمایش پست ها
            دستگاهی که شما خریدید همون مدلی هست که دوستمون تو پست اول از سایت رایانه لینک دادن؟
            دقتش چطوره(خطای چند متر)؟
            همراهش نرم افزار واسه کامپیوتر هست؟ با لپ تاپ تست کردین؟
            ببخشید سوالا زیاد شد

خیر، برای اینکه مطمئن بشم دستگاه gps با برنامه و دستگاه خودم سازگاری داره، حضوری رفتم، تست کردم و نهایتا خریدم.
            مدلی که من گرفتم از شرکت مهندسی تیما هست در شیراز .: شرکت مهندسی تیما | فروش تجهیزات نقشه برداری و انواع GPS :. به قیمت ۸۵ هزار تومان. تایوانی هست ولی مارک خاصی نداره. شما اگر مارک گارمین بگیری که حتما کار خواهد کرد.
            هیچگونه نرم افزاری هم همراهش نبوده با کامپیوتر و یا لپتاپ تست نکردم (نیازی نداشتم) ولی وقتی با آیپاد کار کرده با کامپیوتر که حتمی هست.
            دقت را روی جعبه زده ۵ متر
            چیپ اوون هم mtk هست آنهایی که توی کار gps هستند آشنایی دارند.
            من خودم برای رهیابی خریدم مخصوصا برای سفر خارج از کشور مثلا دبی. متاسفانه به علت تحریم شرکتهای نرم افزاری رهیاب کشور ایران را پشتیبانی نمی کنند. شرکتهای ایرانی هم به علت سهم کم بازار آیفون در ایران روی این مسئله وقت و انرژی نمی گذارند.

نظر

ببینم می شه از gps یک گوشی موبایل دیگه استفاده کرد.(با بلوتوث)

نظر

اینجا آموزش با gprs تلفن رو گذاشته ممکنه به دردتون بخوره
                کد HTML:
                http://www.gooyait.com/1390/06/07/how-to-use-an-external-gps-device-with-your-ipad-or-iphone.html

نظر

صبر کنید ..
                X