اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جابجا کردن آهنگ از یه آیپاد به یه آیپاد دیگر!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جابجا کردن آهنگ از یه آیپاد به یه آیپاد دیگر!

با سلام

من 2تا آیپاد دارم و می خوام آهنگ هایی که تو آیپاد تاچ قدیمیم رو داشتم روی آیپاد تاچ جدیدم بریزم

آیپاد تاچ جدیدم هیچ برنامه و آهنگی توش نداره و آیپاد تاچ قدیمیم 6گیگابایت آهنگ داره کی میخوام رو این جدیده انتقال بدم!

می خوام با آیتوز ساینس کنم که چون تو آیتونزم توش هیچ آهنگ نیست میگه اگر بخوای ساینس کنی کل آهنگ های توی آیپادت پاک میشه اتورایز هم می خوام بکنم 3ساعت روش گیر میکنه الان موندم چیکار کنم!

خواهشا کمکم کنید و اگر میشه راهنماییتون واضح باشه تا هم من و هم بقیه دوستان که مشکلی مشابه من دارن بتونن ازین تاپیک استفاده کنن!

سپاسگزارم!
    ویرایش توسط aeadt : https://i-phone.ir/forums/member/77635-aeadt در ساعت 23-06-2012, 05:55 PM

بکاپ بگیر بعد رو اون جدیده ریستور کن

نظر

نوشته اصلی توسط x-rated نمایش پست ها
      بکاپ بگیر بعد رو اون جدیده ریستور کن
      عزیز بکاب میگیرم در عرض 2ثانیه بکاب میگیره اصلا شبیه بکاب گرفتن از 6 گیگابایت آهنگ نیست!ً
      تو آیتونزمم هیچ آهنگی ازش نمیره!

نظر

از آهنگ ها بکاپ نمی گیره
        شما بعید می دونم از حالت عادی در آیتونز انتخابی داشته باشید
        شاید بشه از برنامه های جانبی آهنگ هاتون رو بردارید ولی در آیتونز حتما باید آهنگ ها در آیتونز باشه
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
          از آهنگ ها بکاپ نمی گیره
          شما بعید می دونم از حالت عادی در آیتونز انتخابی داشته باشید
          شاید بشه از برنامه های جانبی آهنگ هاتون رو بردارید ولی در آیتونز حتما باید آهنگ ها در آیتونز باشه
          ای جونم این روزبه عجب آدم گلیه! قربونت داداش! حالا میگی چطوری این آهنگ هارو دربیارم از این آیپاد قدیمیم بریزم رو آیپاد جدیدم؟؟؟

ممنون عزیز!
          ویرایش توسط aeadt : https://i-phone.ir/forums/member/77635-aeadt در ساعت 23-06-2012, 07:28 PM

نظر

نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
            ای جونم این روزبه عجب آدم گلیه! قربونت داداش! حالا میگی چطوری این آهنگ هارو دربیارم از این آیپاد قدیمیم بریزم رو آیپاد جدیدم؟؟؟

ممنون عزیز!
            با برنامه pc suite & explorer & itools فكر ميكنم بتونيد!يه امتحان بكنيد ضرر نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
              با برنامه pc suite & explorer & itools فكر ميكنم بتونيد!يه امتحان بكنيد ضرر نداره

sent from my iphone using tapatalk
              مستر جان شرمنده اسمتون رو نمیدونم خیلی ازت سپاسگزارم

تنها یه لینک هم میدی که بشه دانلود کرد و اگر هم راهنمای استفاده از برنامه رو هم بگی خیلی ممنونت میشم!
              بازم ممنون!

نظر

SharePod کارش همینه. از آیپاد و موزیکها بک آپ میگیره. میتونید بعدش رو یه آیپاد دیگه کپی کنید.
                .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
                  مستر جان شرمنده اسمتون رو نمیدونم خیلی ازت سپاسگزارم

تنها یه لینک هم میدی که بشه دانلود کرد و اگر هم راهنمای استفاده از برنامه رو هم بگی خیلی ممنونت میشم!
                  بازم ممنون!
                  سلام

برای ویندوز
                  http://dl.itools.hk/download/itools_...Tools0329E.zip

برای مک
                  http://itools.hk/tscms/index.php?a=d...Tools0530E.dmg

بعد از وصل کردن ایپود به سیستم
                  برو تو مدیا
                  از اونجا اهنگ ها رو اکسپورت کن

نظر

آقا تونستم با همین sharepod از آهنگ ها بک آپ بگیرم حالا چطوری با همین sharepod یا برنامه itools این موزیک هایی که بک آپ گرفتم رو بریزم رو آیپاد جدیده؟

نظر

آقا این بک آبی که گرفته همشونو تو فولدر بندی کرده حالا که با itools میخوام بریزم تو آیپاد جدیده نمیشه همه فولدر هارو ریخت باید برم دونه به دونه تو فولدر ها تنها آهنگ هارو بریزم و 77 تا فولدره یکم سخته حتما باید راحی داشته باشه کمکم کنید که چطور این آهنگ هارو با همین برنامه های sharepod یا itools حالا بریزم تو آیپاد جدیده ممنون میشم!

نظر

چیزی که الان به ذهنم میرسه اینه که فایلهایی که از آیپاد بک آپ گرفتید همه رو یکجا بکشید به آیتونز و آیپاد دومی رو با اون سینک کنید.
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                        X