اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ کردن بعد از انلاک کردن اسکرین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دقیقا منم همین مشکل رو دارم از دوستان کسی نیست کمکی بکنه ؟

نظر

دوستان من این مشکل دو داشتم، 4بار هم ریستور کردم درست نشد، بعد Background آیپاد رو برگردوندم به همون دیفالت، تا الان که دیگه اون مشکل دو نداشتم !شما هم امتحان کنید !

نظر

سعی کن از سیدسیا کمتر برنامه نصب کنی

نظر

نوشته اصلی توسط i-mad نمایش پست ها
          من به این مشکل دچار شدم هر کاری بگید کردم ولی فقط با ریستور درست شد

sent from my ipad using tapatalk
          سه بار ریستور کردم ولی نشددددد ....

نظر

من یه راه بهم معرفی شده ، از دیشب که دوباره ریستور کردم دیگه هنگ نکرده ، اگه تا شب مشکلی نداشته باشه میام میگم انشالله...

نظر

بچه ها من رو 5.0.1 مشکلی نداشتم ولی رو 5.1.1 همین مشکل رو داشتم ولی وقتی به ios 6 beta 1 ریستور کردم این مشکل حل شد این مشکل شانسی ا ولی اگه حوصله ی کندی IOS6 رو با باگ هاش دارید ریستور کنید حتما حل میشه

تضمین بدون جیلبرک Sm3 Sm3

نظر

دوستان واسه من بالاخره درست شددد....
                حالا میگم چیکار کنید...
                دوباره ریستور کنید ، قبل از اینکه جیلبرک کنید ، کل حجم دستگاه رو ، تاکید میکنم کل حجم دستگاه رو با فیلم و آهنگ پر کنید ، مثلا ۳۲ گیگ اهنگ و فیلم ، بعد دوباره همه رو پاک کنید، حالا دوباره کل حجم رو با فیلم و اهنگ پر کنید ، مطمئن بشید. که کل حافظه پر شده باشه ، بعد دوباره پاک کنید همه رو ، حالا اگه جیلبرک میخواید بکنید دستگاه رو ، جیلبرک کنید و برنامه و هرچی که میخواید بریزید ، دیگه موقع انلاک کردن هنگ نمیکنه !
                من دیشب بعد از سه بار ریستور کردن با این روش موفق شدم ، از دیشب تاحالا هنگی نداشته ولی قبلا از همون اول هنگ داشت .
                ایشالله واسه شما هم جواب بده

نظر

صبر کنید ..
                X