اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل بعد از نصب Celeste

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل بعد از نصب Celeste

سلام دوستان
    همین چند دقیقه پیش سورس کرک شده Celeste رو ریختم روی آیپادم که تست کنم! چون با Airblue به همه چیز نمیشد بلوتوث بدی و بگیری! داشتم کار میکردم با آیپاد یهو ریست شد! الانم روی آرم اپل گیر کرده و هی میاد بیاد بالا کل صفحه سفید میشه و دوباره ریست میشه! چیکارش کنم؟!! ریستور کردم با آیتیونز ولی جواب نداد! از نو هم جیلبریک کردم بازم همینجوری شد!

دکمه ی ولوم پایین رو نگه دار تا ریست شه بعد برو تو همون حالت اون برنامه رو پاک کن
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

I-mad جان ممنون از راهنماییت اما جواب نداد! فقط میشه بگید چطوری خاموشش کنم؟!!! دیوونه شدم از بس صفحه ش رفت و اومد!

نظر

هوم و پاور ور نگه دار تا صفحه سیاه شه تا صفحه نیومده ول کن حالا یه بار ریستور کن بلوتوث رو نصب نکن چون کرک شدش پدر گوشی رو در میاره

نظر

آخه بالا نمیاد! الان ورژن جدیدتر RedSnow رو گرفتم منتها خیلی عجیب غریبه! نمیتونم باهاش به iOS 5.1 آپگرید کنم!

نظر

نوشته اصلی توسط mrhartsclube نمایش پست ها
            آخه بالا نمیاد! الان ورژن جدیدتر redsnow رو گرفتم منتها خیلی عجیب غریبه! نمیتونم باهاش به ios 5.1 آپگرید کنم!
            خوب به 5.1 که نمیشه باید به 5.1.1 ریستور کنید چون shsh ندارید

نظر

ورژن قبلیم 5.0.1 بوده ها! هنوزم shsh میخواد؟! الان همون 5.0.1 رو میتونم از نو نصب کنم دیگه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mrhartsclube نمایش پست ها
                ورژن قبلیم 5.0.1 بوده ها! هنوزم shsh میخواد؟! الان همون 5.0.1 رو میتونم از نو نصب کنم دیگه؟
                بله با این روش
                http://www.i-phone.ir/forums/thread45896.html

نظر

سلام دوستان من قبلا celeste را روی 4.3.3 خریداری کردم و بدلیل بروز مشکلی مجبور شدم که دوباره ios را نصب کنم و حالا که میخوام celeste را نصب کنم اجازه نمیده لطفا راهنمایی کنید
                  متشکرم.

نظر

نوشته اصلی توسط raian نمایش پست ها
                    سلام دوستان من قبلا celeste را روی 4.3.3 خریداری کردم و بدلیل بروز مشکلی مجبور شدم که دوباره ios را نصب کنم و حالا که میخوام celeste را نصب کنم اجازه نمیده لطفا راهنمایی کنید
                    متشکرم.
                    بفرمایید:
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread58222.html

نظر

صبر کنید ..
                    X