اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با نصب برنامه توسط آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با نصب برنامه توسط آیتونز

من میخوام با دوتا سیستم مختلف توی آیپاد توسط آیتونز برنامه بریزم ولی وقتی با سیستم دوم میخوام سینک کنم میگه اول برنامه*هایی که قبلا ریختی باید حذف بشه.
    Authorise هم کردم، راهی نداره که بدون حذف بشه سینک کرد؟

یه سوال دیگه هم دارم؛ برنامه*هایی که با آیتونز از اپ*استور دانلود میکنیم توی ویندوز کجا ذخیره میشه؟

اگر Authotize کردی پاک نمیشه! مگه اینکه برنامه های کرک شده ریخته باشی! یا اینکه Account که یکسری از برنامه ها را باهاش ریختی متفاوت باشه.

برای دیدن فایلها هم روی یکی از فایل ها دکمه راست mouse رابزن و بعد Show in windows explorer را بزنید.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

Authotize کردم، جیلبریک هم نیست که کرک بریزم ولی نمیدونم چرا میگه باید حذف بشه!

نظر

اگه برنامه رايگان نصب كرده باشى ميگه
        اونارو ميتونى دوباره بگيرى
        فقط رايگان ها پاك ميشه
        كه البته قبلش ميتونى اونارو انتخاب كنى و به لايبررى آيتونز جديد اد كنى بعد از سينك دوباره برگردونى
        نترس چيزى پاك نميشه •͜•

نظر

نوشته اصلی توسط broodyjoker نمایش پست ها
          Authotize کردم، جیلبریک هم نیست که کرک بریزم ولی نمیدونم چرا میگه باید حذف بشه!
          دوست عزیز سمت چپ روی دستگاهتان کلیک راست کنید و ترانسفر پورچس را بزنید.
          حالا صبر کنید تا برنامه های گوشی شما رو کامپیوتر کپی شوند.
          پس از اتمام ترانسفر اپ های دستگاهتان. حالا میتوانید با خیال راحت دیوایس خودتون رو با اون کامپیوتر سینک کنید.
          تنها راه برای سینک برنامه هایتان و .... با دو کامپیوتر و یک اپل ایدی همین است.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

من یه سوال داشتم بعد از بک اپ گرفتن و کپی بک اپ به یک درایو دیگه به جر ویندوز ایا لازمه اپهایی هم که نصب هستن و تو یه مسیری هستن کپی کرد و و بعد از نصب ویندوز جدید...
            یا بک اپ تنها کافیه؟
            با این توضیح که جلبریک نیست و همه رو هم از اپ استور گرفتم

- - - - - - - - - -

من یه سوال داشتم بعد از بک اپ گرفتن و کپی بک اپ به یک درایو دیگه به جر ویندوز ایا لازمه اپهایی هم که نصب هستن و تو یه مسیری هستن کپی کرد و و بعد از نصب ویندوز جدید...
            یا بک اپ تنها کافیه؟
            با این توضیح که جلبریک نیست و همه رو هم از اپ استور گرفتم

نظر

صبر کنید ..
            X