اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریختن فایل ویدئویی 3gp درایپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریختن فایل ویدئویی 3gp درایپد

سلام من می خوام فایل ویدئویی توی ایپدم بریزم ولی نمی دونم چطوری اگه می شه لطفا کمک کنید ؟
    ویرایش توسط dayyertemp : https://i-phone.ir/forums/member/76847-dayyertemp در ساعت 11-12-2011, 04:17 PM

رو آیپاد نمیشه این فرمت رو ریخت باید به mp4 تبدیل کنید بعد بریزید رو آیپادتون
    یا از نرم افزارهای جانبی مثل avplayer استفاده کنید

نظر

شما میتونی در ویندوز 7 به ادرس Control Panel\Appearance and Personalization\Folder Options بری و تو تب view تیک hide extensions for known file types رو برداری و ok کنی حالا پسوند هر فایلی رو جلوش مینویسه حالا میتونی اون پسوند 3gp رو با rename به mp4 تغییرش بدی و ok کنی (البته این روش برای تغییر همه ی فرمت ها جواب نمیده مثل flv) حالا اگر رزولوشن ویدؤت به ایپد بخوره میتونی بریزی توش

نظر

دوست عزیز ؛ فرمت 3gp ، در قسمت Camera roll در آیفون و آیپاد و آیپد قرار میگیره؛ و در حقیقت مخصوص ویدئو های ساخته شده با این دستگاههاست؛ ولی شما نمیتونید این فرمت رو بریزید درون آیپاد و ببینید!

شما باید از AVS استفاده کنید تا 3gp های خودتون رو به mp4 استاندارد آیپاد تبدیل کنید

نظر

بهترین برنامه برای تبدیل any video converter
          است.
          اگه اشتباه نکنم با رینیم کردن بعضی از فایل ها مشکل پیدا میکنند

نظر

نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
            بهترین برنامه برای تبدیل any video converter
            است.
            اگه اشتباه نکنم با رینیم کردن بعضی از فایل ها مشکل پیدا میکنند
            نیما جان، این برنامه که من اشاره کردم بخشی درونش هست که کلا ویدئو ها و آهنگ ها رو برای محصولات اپل اوپتیمایز میکنه.

وگرنه کانورتر ها اکثرا یکی هستند

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
              نیما جان، این برنامه که من اشاره کردم بخشی درونش هست که کلا ویدئو ها و آهنگ ها رو برای محصولات اپل اوپتیمایز میکنه.

وگرنه کانورتر ها اکثرا یکی هستند
              نه من جوابو به پست شما ندادم که بگم کانورتور کدوم بهتره
              من یه راه دیگه ای گفتم

نظر

صبر کنید ..
              X