اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وصل کردن آی پاد به ضبط ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بعضی از ظبتها روش نوشته "Made for iPod" اونا به هیچی احتیاج ندارن فقط کابلش رو وصل میکنی و صفا میکنی

نظر

آقا یه سوال ! من الان یه iPhone 2G دارم و ماشین هم Sonata 2008 هستش !
      بهترین راه حل برای اینکه بتونم آهنگ هایی که میذارم رو با کیفیت بالا از ضبط ماشین بشنوم چیه ؟! واسم هم فرق نداره بتونم از ضبط عوض کنم یا نه ! فقط صداش از ماشین بیاد اونم با کیفیت بالا !

نظر

نوشته اصلی توسط Kouros نمایش پست ها
        آقا یه سوال ! من الان یه iPhone 2G دارم و ماشین هم Sonata 2008 هستش !
        بهترین راه حل برای اینکه بتونم آهنگ هایی که میذارم رو با کیفیت بالا از ضبط ماشین بشنوم چیه ؟! واسم هم فرق نداره بتونم از ضبط عوض کنم یا نه ! فقط صداش از ماشین بیاد اونم با کیفیت بالا !
        اگه ضبط فابریک ماشین باشه و نمیخوای عوض کنی یه بلوتوث Parrot کارت رو راه میندازه
        تازه باهاش حرف هم میتونی بزنی، صدای طرف از بلندگوهای ماشین میاد ، پشت فرمون هم یه میکروفون داره برای حرف زدنت

نظر

نوشته اصلی توسط ehsansystem نمایش پست ها
          اگه ضبط فابریک ماشین باشه و نمیخوای عوض کنی یه بلوتوث Parrot کارت رو راه میندازه
          تازه باهاش حرف هم میتونی بزنی، صدای طرف از بلندگوهای ماشین میاد ، پشت فرمون هم یه میکروفون داره برای حرف زدنت
          لینک همین که گفتی رو میدی ؟ + نحوه ی کارکرد این رو چون تا اونجایی که من میدونم ضبط فابریک Sonata در حد جلبکه و Bluetooth نداره ! ( اگه داشته باشه من ندیدم )

نظر

نوشته اصلی توسط Kouros نمایش پست ها
            لینک همین که گفتی رو میدی ؟ + نحوه ی کارکرد این رو چون تا اونجایی که من میدونم ضبط فابریک Sonata در حد جلبکه و Bluetooth نداره ! ( اگه داشته باشه من ندیدم )
            منم چون میدونم بلوتوث نداره گفتم دیگه
            این Parrot خودش سیستم بلوتوث داره، چیز خاصی هم نداره هر جا بری برات میبندن
            اگه اطلاعات بیشتر خاستی تو گوگل بزن:
            Parrot Bluetooth Car Kit
            چند مدل مختلفم داره که قابلیتاش فرق میکنه

نظر

kouros جان به نظر من بهترین راه یه ضبط pioneer-ه از مدلهای آخری که USB هم داره، مال من همینطوره، ولی بگم برتریش نسبت به کارکیت و اینجور چیزا اینه که موقعی که من گوشیم رو وصل می کنم به ضبط ، رو ضبط مینویسه USB iPod و قسمت iPod گوشیم غیر فعال میشه، بعد همه آلبومهام و آهنگهام میاد تو لیست ضبط ماشین! یعنی گوشیت میره رو شارژ و میزاری یه جا، با ضبط آهنگهات رو عوض میکنی و بگم کیفیتش رو نمیشه با هیچ کدوم از کارکیت و لوازم دیگه مقایسه کرد موفق باشی

نظر

خودم قبلا یه نوار تبدیل ( از اینا که یه سیم بهش وصله ) داشتم مال زمان جاهلیت ! آوردم با جاقو قسمت های پلاستیکیش رو کم کردم و .... ! تست زدم دیدم شد ! کیفیت صداش هم نسبت به قیمت ( ست گرفته بودم 1500 فک کنم ) عالیه !

نظر

ضبط ماشین ما بلوتوث داره ولی هر چی سرچ میکنم ضبطو پیدا نمیکنه

نظر

من ipod رو که به usb ضبط ماشین وصل میکنم یه لحظه شارژ میکنه و قطع میکنه و دائم این کارو میکنه و وصل نمیشه . ضبط ماشینم روش ipod نوشته

نظر

دوستان من میخام یه ضبط برای ماشین بگیرم
                      کسی پیشنهادی داره
                      ضبطی که به آیفون وصل بشه با بلوتوث و بشه از خود ضبط آهنگ هار انتخاب کرد
                      من چند مدل pioneer دیدم تو سایتش ولی مثل اینکه باید بلوتوث جدا بخری

یه سوال وقتی باسیم به گوشی وصل میشه شارژ هم میکنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط kasiri نمایش پست ها
                        دوستان من میخام یه ضبط برای ماشین بگیرم
                        کسی پیشنهادی داره
                        ضبطی که به آیفون وصل بشه با بلوتوث و بشه از خود ضبط آهنگ هار انتخاب کرد
                        من چند مدل pioneer دیدم تو سایتش ولی مثل اینکه باید بلوتوث جدا بخری

یه سوال وقتی باسیم به گوشی وصل میشه شارژ هم میکنه ؟
                        سلام،بله ظبط من پايونير ٧٠٠٠ به طور پيوسته شارژ ميكنه،حتى ميشه كاري كرد ظبط خاموش باشه و شارژ هم بكنه.

نظر

صبر کنید ..
                        X