اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور 3194 هنگام آپدیت به 4.3.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور 3194 هنگام آپدیت به 4.3.3

سلام
    آقا لطفا کمک

من می خواستم آیپاد 3gم رو از 4.0 به 4.3.3 آپدیت کنم ،بعدش به حالت dfu بردم و بعد از چند ثانیه از شروع آپدیت یه اروره عجیب داد، داستان چیه و من چیکار باید بکنم،لطفا کمک کنید؟

The iPod "iPod" could not be restored, An unknown error occurred(3194) اینم از ارورش

خوب باید به 4.3.5 بری

نظر

یعنی با این توضیحات من نمی تونم به 4.3.3 آپدیت کنم؟
      4.3.4 هم که جیلبریک نشده

نظر

نوشته اصلی توسط javad_saf نمایش پست ها
        یعنی با این توضیحات من نمی تونم به 4.3.3 آپدیت کنم؟
        4.3.4 هم که جیلبریک نشده
        شما فقط می تونید به آخرین ورژن که 4.3.5 هست ریستور ( آپدیت ) کنید.

تنها در صورتیکه shsh ورژن 4.3.3 رو داشته باشید می تونید به 4.3.3 ریستور کنید.

4.3.4 و 4.3.5 هم جیلبریک شدن ولی بصورت tethered هست.ولی جیلبریک 4.3.3 untethered هست.

نظر

نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
          شما فقط می تونید به آخرین ورژن که 4.3.5 هست ریستور ( آپدیت ) کنید.

تنها در صورتیکه shsh ورژن 4.3.3 رو داشته باشید می تونید به 4.3.3 ریستور کنید.

4.3.4 و 4.3.5 هم جیلبریک شدن ولی بصورت tethered هست.ولی جیلبریک 4.3.3 untethered هست.
          با سلام

آقا من بر طبق آموزشی که گذاشتید شروع به آپگرید از 4.0 به 4.3.3 کردم که این ارور رو داد(توی آموزش شما فایل رو آپلود کردید) من یادم افتاد که این ارور 3194 با جایگزین کردن هاستس
          جدید حل میشه که این کار رو هم کردم ولی جواب نداد حتی از وی پی ان هم استفاده کردم جواب نگرفتم حالا چیکار کنم؟
          لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط javad_saf

با سلام

آقا من بر طبق آموزشی که گذاشتید شروع به آپگرید از 4.0 به 4.3.3 کردم که این ارور رو داد(توی آموزش شما فایل رو آپلود کردید) من یادم افتاد که این ارور 3194 با جایگزین کردن هاستس
            جدید حل میشه که این کار رو هم کردم ولی جواب نداد حتی از وی پی ان هم استفاده کردم جواب نگرفتم حالا چیکار کنم؟
            لطفا راهنمایی کنید
            دوباره ارور ٣١٩٤ ميده؟؟؟
            منم همين مشكل رو داشتم ولي با اموزش فروم هاستس رو تغيير دادم و ديگه ارور نگرفت. آخرش هم از fix recovery استفاده كردم....

نظر

با سلام

لطفا راهنمایی کنید

عنوان تاپیک اصلاح شد , از عناوین مبهم و گنگ استفاده نکنید .

مطمئنید shsh 4.3.3 رو ذخیره دارید ؟!
              ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 12-08-2011, 03:44 PM

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط iMoP نمایش پست ها
                دوباره ارور ٣١٩٤ ميده؟؟؟
                منم همين مشكل رو داشتم ولي با اموزش فروم هاستس رو تغيير دادم و ديگه ارور نگرفت. آخرش هم از fix recovery استفاده كردم....
                سلام،اول مطمعن شید که SHSH 4.3.3 رو دارید اگه نداشتید که هیچی نمیتونید برید اما اگه داشتید فایل Host رو به ای شکل تغییر بدید
                کد:
                # Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
                #
                # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
                #
                # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
                # entry should be kept on an individual line. The IP address should
                # be placed in the first column followed by the corresponding host name.
                # The IP address and the host name should be separated by at least one
                # space.
                #
                # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
                # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
                #
                # For example:
                #
                #      102.54.94.97     rhino.acme.com          # source server
                #       38.25.63.10     x.acme.com              # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
                #	127.0.0.1       localhost
                #	::1             localhost
                74.208.10.249 gs.apple.com

نظر

سلام
                  آقا لطفا کمک

من می خواستم آیپاد 3gم رو از 4.0 به 4.3.3 آپدیت کنم ،بعدش به حالت dfu بردم و بعد از چند ثانیه از شروع آپدیت یه اروره عجیب داد، داستان چیه و من چیکار باید بکنم،لطفا کمک کنید؟

the ipod "ipod" could not be restored, an unknown error occurred(3194) اینم از ارورش
                  مهلت قانونی آپدیت به 4.3.3 تموم شده.
                  تینی آمبرلا 5.0.00.9 رو دانلود کنید.
                  بعدش میتونید برید به 4.3.3

نظر

با سلام

لطفا راهنمایی کنید
                    دوست همینطور که بت گفتم شما به 4.3.3 نمی تونید برید ( چون shsh ورژن 4.3.3 رو ندارید )

حالا که shsh ندارید فقط می تونید به آخرین ورژن که 4.3.5 برید. تمام

نظر

با سلام

لطفا راهنمایی کنید
                      دوست عزیز همینطور که بتون گفتم شما به 4.3.3 نمی تونید برید ( چون shsh ورژن 4.3.3 رو ندارید )

حالا که shsh ندارید فقط می تونید به آخرین ورژن که 4.3.5 برید. تمام

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                        مهلت قانونی آپدیت به 4.3.3 تموم شده.
                        تینی آمبرلا 5.0.00.9 رو دانلود کنید.
                        بعدش میتونید برید به 4.3.3
                        ایشون چطوری می تونه با tiny به 4.3.3 بره ؟

tiny فقط shsh آخرین ورژن رو ذخیره می کنه, بنظرت 4.3.3 الان آخرین ورژنه ؟

بعدشم هم ایشون الان رو 4.0 اگر رو 4.3.3 هم بود فقط با ifaith می تونست shsh ذخیره کنه نه tiny

نظر

نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
                          ایشون چطوری می تونه با tiny به 4.3.3 بره ؟

tiny فقط shsh آخرین ورژن رو ذخیره می کنه, بنظرت 4.3.3 الان آخرین ورژنه ؟

بعدشم هم ایشون الان رو 4.0 اگر رو 4.3.3 هم بود فقط با ifaith می تونست shsh ذخیره کنه نه tiny
                          دوست عزیز ایشون خودش رو ios 4.3.3 هست،با تینی امبرلا 5.0.9 هم میشه از 4.3.3 shsh گرفت اما در مورد شما همینطور که گفتن فقط میتونین به 4.3.5 یعنی اخرین ورژن برید،اینقدرم خودتونو عصبی نکنین ارزش نداره،خیر نبینه شرکت اپل با این مسخره بازیاش اعصابه همه رو خورد کرده

نظر

دوستان shshورزن 4.3.3 رودارم الان مجدد که میخوام رستور کنم به همین 4.3.3. ارور3194 میده جریان چیه قبل این 2بار رستو رکردم مشکلی نبود هست رو هم کپی کردم واز الترا سورف استفاده میکنم لطفا کمک ؟؟؟؟

نظر

یعنی واقعا اینجا یکی پیدانمیشه مشکل مارو حل کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X