اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل عكس گرفتن در حالت ثانيه شمار 3s يا 10s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل عكس گرفتن در حالت ثانيه شمار 3s يا 10s

سلام، مشكل من اينه وقتى ميخوام با 3s يا 10s تنظيم كنم كه عكس بگيرم، گوشى به طور خودكار ١٠ تا عكس ميگيره به burst 10 photos ميوفته گوشه سمت چپ بالاى گوشى و حجم ١٠ عكس رو تو گوشى اشغال ميكنه در حالى كه يه عكس رو نشون ميده فقط.
    چيكار ميتونم بكنم كه وقتى با 3s و10s عكس ميگيرم فقط يه عكس بگيره مثل حالت عادى.

دوستان كسى اطلاعاتى در اين مورد نداره؟
    لطفا جواب بديد ممنون

نظر

وقتی روی تایمر میذاری بطور خودکار حالت burst فعال میشه که بعدا بتونی بهترین شات رو که مثلا چشم هیچکس توی عکس بسته نباشه یا شرایط نوری مناسبی داشته باشه رو انتخاب کنی.

یا باید حالت live رو فعال کنی یا burst فعال میشه. انتخاب با خودته که کدوم بهتره. بهرحال، وقتی عکسهای burst رو گرفتی، توی کمرا رول، عکس رو باز کن و select رو بزن و بهترین شات رو انتخاب کن و keep only 1 favorite رو بزن تا بقیه شات ها پاک بشن

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk

نظر

ممنون دوست عزيز، فقط از كجا ميتونم حالت live يا burst رو انتخاب كنم؟
        آخه جايى براى انتخاب كردن نداره؟!
        و اينكه ١٠ تا عكس كه به حالت burst گرفته من فقط همون يدونه رو ميبينم كه بالاش نوشته ( burst(10photo ولى ده تا عكس رو نشون نميده كه بتونم نگاه كنم و انتخاب كنم كدوم بهتره، ميشه بيشتر راهنمايى كنين؟ ممنون
        ویرایش توسط aaraash : https://i-phone.ir/forums/member/195579-aaraash در ساعت 03-06-2016, 01:16 PM

نظر

من دوربين رو كه باز ميكنم، بالا از سمت چپ، يه علامت براى فلش زدن هست كه سه حالت داره:
          auto و on و off
          بعد HDR هست كه:
          auto , on , off
          بعد تايرم هست:
          off, 3s , 10s
          بعد هم حالت دوربين جلو و عقب هست.
          تنظيماتشون نميدونم كه چجورى و از كجا هست...

نظر

واى ممنون من اون select رو امتحان كردم، تونستم عكس هاى اضافى رو پاك كنم، خيلى عالى شد.
            بى نهايت ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط aaraash نمایش پست ها
              واى ممنون من اون select رو امتحان كردم، تونستم عكس هاى اضافى رو پاك كنم، خيلى عالى شد.
              بى نهايت ممنون
              خواهش میکنم. حالت Live هم فقط در آیفون های 6s و 6s+ موجوده.

نظر

گوشى من آيفون6s هست.
                حالت live به چه شكل هست؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط aaraash نمایش پست ها
                  گوشى من آيفون6s هست.
                  حالت live به چه شكل هست؟؟
                  توی محیط camera در بالای صفحه و وسط یه آیکون به شکل سه دایره نقطه چین هست که وقتی فعال باشه، به رنگ زرد در میاد.

در این حالت وقتی عکس بگیری تا چند ثانیه بعد هم عکسبرداری میشه و live photoدر کمرا رول ذخیره میشه. حالا وقتی این عکس رو میبینی، روش 3d touch کن و عکس شروع به حرکت میکنه (به همراه صدا).

نظر

خيلى ممنون بابت راهنمايى هاتون

نظر

صبر کنید ..
                    X