اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم اتصال facetime

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم اتصال facetime

سلام.من تازه گوشی 6s گرفتم.ازطریق face time با ایفون 6 نمیتونم کانکت شم.وقتی تماسو برقرار میکنم میزنه طرف مقابل not availabe.برا طرف مقابل هم همین پیام میاد.تمام جزییات sitting هم نگاه کردم برا facetime.عدم اتصالش به خطر تفاوت 6sو6است یا گوشی من مشکل داره؟؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط mariems : https://i-phone.ir/forums/member/194778-mariems در ساعت 26-04-2016, 02:05 AM

نوشته اصلی توسط mariems نمایش پست ها
    سلام.من تازه گوشی 6s گرفتم.ازطریق face time با ایفون 6 نمیتونم کانکت شم.وقتی تماسو برقرار میکنم میزنه طرف مقابل not availabe.برا طرف مقابل هم همین پیام میاد.تمام جزییات sitting هم نگاه کردم برا facetime.عدم اتصالش به خطر تفاوت 6sو6است یا گوشی من مشکل داره؟؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام
    دیوایس ها مشکلی ندارند...!
    تنها کاریکه باید انجام بدید ، وارد کردن اپل آیدی شخص مورد نظر در قسمت Contact ها هستش. ( اپل آیدی دوستتون رو در دفتر تلفن به سایر مشخصات ایشون اضافه کنید )
    طرف مقابل هم باید اپل آیدی شما رو در قسمت مربوطه وارد کنه.
    موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      سلام
      دیوایس ها مشکلی ندارند...!
      تنها کاریکه باید انجام بدید ، وارد کردن اپل آیدی شخص مورد نظر در قسمت Contact ها هستش. ( اپل آیدی دوستتون رو در دفتر تلفن به سایر مشخصات ایشون اضافه کنید )
      طرف مقابل هم باید اپل آیدی شما رو در قسمت مربوطه وارد کنه.
      موفق باشید
      خيلي ممنون درست شد😁

نظر

صبر کنید ..
      X