اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استفاده بالا از حجم اینترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• استفاده بالا از حجم اینترنت

سلام
    من گوشیم ایفون ۶ هستش و خیلیییی اینترنت مصرف میکنه
    من از وای فای استفاده میکنم و الان یه برنامه کترل مصرف نصب کردم روش و گوشی رو همینجوری میزارم و کاری باهاش نمیکنم و هر پنج دقیقه تقریبا ۳۰ مگ کم میکنه
    ایا راهی هست که ببینم کدوم برنامه از داده من استفاد میکنه
    ممنون میشم معرفی کنید(البته برنامش اگه میشه پولی اپ استور نباشه اگر هم بود که هیچی میخرم)
    بخدا دیوونه شدم

نوشته اصلی توسط khater021 نمایش پست ها
    سلام
    من گوشیم ایفون ۶ هستش و خیلیییی اینترنت مصرف میکنه
    من از وای فای استفاده میکنم و الان یه برنامه کترل مصرف نصب کردم روش و گوشی رو همینجوری میزارم و کاری باهاش نمیکنم و هر پنج دقیقه تقریبا ۳۰ مگ کم میکنه
    ایا راهی هست که ببینم کدوم برنامه از داده من استفاد میکنه
    ممنون میشم معرفی کنید(البته برنامش اگه میشه پولی اپ استور نباشه اگر هم بود که هیچی میخرم)
    بخدا دیوونه شدم

سلام...کارهای زیر رو انجام بدید....
    ابتدا به مسیر زیر در تنظیمات دیوایستون برید...

setting-privacy-location services-system services

در صفحه مربوطه باید تمام سرویسهای اضافی موجود(نظیر diagnostics& usage و غیره ) رو طبق راهنمایی عکس زیر خاموش کنید (غیر از دو گزینه ای که مشخص شده ) اکثر این سرویسها در کشور ما کارایی ندارند و باعث مصرف زیاد باطری هم میشند...

2-ترجیحا سرویس icloud رو در دیوایستون فعال نکنید...در هر حال اگر نیاز به فعال سازی گزینه مفیدی مثل find my iphone داشتید مجبورید icloud رو فعال کنید ...بهتره تنظیمات رو طبق راهنمایی زیر بزارید تا هم حجم اینترنت شما مصرف نشه و هم باطری شما ماندگاری بهتری داشته باشه....

3-بسیاری از نرم افزارهای آنلاین جهت هماهنگی با سرور اصلی بصورت مرتب رفرش می شوند و اطلاعات خود را بروز می کنند . بهتره غیر از مسنجرهای ضروری مثل تلگرام و واتس اپ و نرم افزارهایی مفید که بهشون نیاز دارید رفرش اتوماتیک باقی نرم افزارها رو از قسمت زیر غیرفعال کنید.....

Settings > General > Background App Refresh

4-خاموش کردن سرویس Handoff :

این بخش برای ما ( ایران ) چندان کاربردی نیست . در واقع یک مصرف کننده بالای باطری ایفون است و بهتر است در صورتی که از آن استفاده ای ندارید هرچه سریعتر آن را از طریق مسیر زیر غیرفعال کنید :

Settings > General > Handoff & Suggested Apps

نظر

ساده ترین راه برای پیدا کردن اپ یا سرویسی که از اینترنت زیاد استفاده میکنه، موقتا وای فای رو قطع کن و بذار برای مثلا همون ۵ دقیقه که گفتی با اینترنت سیم کارت وصل باشه. بعد برو به قسمت setting/cellular و اسکرول کن تا حجم مصرفی اپ ها و سرویس های خود iOS رو ببینی

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها

سلام...کارهای زیر رو انجام بدید....
        ابتدا به مسیر زیر در تنظیمات دیوایستون برید...

setting-privacy-location services-system services

در صفحه مربوطه باید تمام سرویسهای اضافی موجود(نظیر diagnostics& usage و غیره ) رو طبق راهنمایی عکس زیر خاموش کنید (غیر از دو گزینه ای که مشخص شده ) اکثر این سرویسها در کشور ما کارایی ندارند و باعث مصرف زیاد باطری هم میشند...

2-ترجیحا سرویس icloud رو در دیوایستون فعال نکنید...در هر حال اگر نیاز به فعال سازی گزینه مفیدی مثل find my iphone داشتید مجبورید icloud رو فعال کنید ...بهتره تنظیمات رو طبق راهنمایی زیر بزارید تا هم حجم اینترنت شما مصرف نشه و هم باطری شما ماندگاری بهتری داشته باشه....

3-بسیاری از نرم افزارهای آنلاین جهت هماهنگی با سرور اصلی بصورت مرتب رفرش می شوند و اطلاعات خود را بروز می کنند . بهتره غیر از مسنجرهای ضروری مثل تلگرام و واتس اپ و نرم افزارهایی مفید که بهشون نیاز دارید رفرش اتوماتیک باقی نرم افزارها رو از قسمت زیر غیرفعال کنید.....

Settings > General > Background App Refresh

4-خاموش کردن سرویس Handoff :

این بخش برای ما ( ایران ) چندان کاربردی نیست . در واقع یک مصرف کننده بالای باطری ایفون است و بهتر است در صورتی که از آن استفاده ای ندارید هرچه سریعتر آن را از طریق مسیر زیر غیرفعال کنید :

Settings > General > Handoff & Suggested Apps

همه این کارها رو انجام دادم ولی بازم درست نشد
        قبلا اینجوری نبود چند وقته اینجوری شده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Ornstein نمایش پست ها
        ساده ترین راه برای پیدا کردن اپ یا سرویسی که از اینترنت زیاد استفاده میکنه، موقتا وای فای رو قطع کن و بذار برای مثلا همون ۵ دقیقه که گفتی با اینترنت سیم کارت وصل باشه. بعد برو به قسمت setting/cellular و اسکرول کن تا حجم مصرفی اپ ها و سرویس های خود iOS رو ببینی

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk
        سیمکارت هم ندارم
        تو ون یکی گوشیمه و پین اره
        منم پین کدش یادم نیست

نظر

صبر کنید ..
        X