اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عجیبه که میزنه حجم رم پر شده.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عجیبه که میزنه حجم رم پر شده.

با سلام. نمیدونم چرا هی گوشیم میزنه رم پر شده. نمیدونم برنامه دانلود کنم. عکس هم نمیتونم بگیرم. این درحالیه که اصلا رم من پر نیست. هر چی هم پاک میکنم بازم میزنه رم پره. علتش چی میتونه باشه

نوشته اصلی توسط farhad54 نمایش پست ها
    با سلام. نمیدونم چرا هی گوشیم میزنه رم پر شده. نمیدونم برنامه دانلود کنم. عکس هم نمیتونم بگیرم. این درحالیه که اصلا رم من پر نیست. هر چی هم پاک میکنم بازم میزنه رم پره. علتش چی میتونه باشه
    مدل گوشیتون چیه ؟ چند گیگ هست ؟

بک آپ بگیر مجدد ریستور کن /

- - - - - - - - - -

مدل گوشیتون چیه ؟ چند گیگ هست ؟

بک آپ بگیر مجدد ریستور کن /

نظر

سلام دوستان
      گوشی بنده 16 گیگ حدود 6 تا هم خالی داره بازم هر وقت روشن و خاموش میشه پیغام فول بودن storage میده
      ولی فقط پیغام میده مشکل دیگه نداره

نظر

جیلبریک کردی؟

نظر

گوشیم 6 هستش. جیلبرک کردم. همش میزنه ۱۲ کیگ پره و صفر گیگ خالی. حتی همه برنامه هامم پاک میکنم تغییری حاصل نمیشه.

نظر

گوشیم 6 هستش. جیلبرک کردم. همش میزنه ۱۲ کیگ پره و صفر گیگ خالی. حتی همه برنامه هامم پاک میکنم تغییری حاصل نمیشه.

نظر

بله .گوشیم 6 هستش و جیل کردم

نظر

بله .گوشیم 6 هستش و جیل کردم
                با برنامه icleaner pro که از سیدیا می توانید بگیرید cache و سایر اطلاعاتی که فضا اشغال کردند را می توانید حذف کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

کلا این مشکل تو جیلبریک پیش میاد خیلی جدی هم نیست دوست عزیز
                  شده گوشی رو ریستور و جیلبریک کردم بدون برگردوندن بکاپ همون لحظه این ارور رو داده در حالی گه هیچی رو گوشی نصب نبوده
                  فکر کنم مربوط به فضایی هست که سیدیا و پکیجای اون اشغال میکنن

- - - - - - - - - -

کلا این مشکل تو جیلبریک پیش میاد خیلی جدی هم نیست دوست عزیز
                  شده گوشی رو ریستور و جیلبریک کردم بدون برگردوندن بکاپ همون لحظه این ارور رو داده در حالی گه هیچی رو گوشی نصب نبوده
                  فکر کنم مربوط به فضایی هست که سیدیا و پکیجای اون اشغال میکنن

نظر

پیغام پر بودن حافظه برای پارتیشن سیستمیه و ربطی به برنامه ها و عکس ها نداره.
                    شما اگر تو سیدیا به قسمت storage information برید میبینید نزدیک 90 درصد حافظه سیستمی پره.
                    مشکلی ایجاد نمیکنه.
                    اگر تم نصب کنید فضای زیادی اشغال میکنه ولی توییک زیاد مهم نیست.
                    از icleaner pro استفاده کنید.

نظر

صبر کنید ..
                    X