اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شكسته شدن شيشه آيفون ٦

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شكسته شدن شيشه آيفون ٦

شيشه آيفون من شكسته كجا بايد ببرم برا تعويض شيشه
    قيمت؟

گوشي من هم دقيقا همين مشكل رو پيدا كرده، طبق تحقيقي كه كردم ال سي دي و تاچ با هم هست و از هم جدا نميشه ( ميشه با وسيله هاي مخصوص خودش اين كار رو كرد ولي در كل خوب در نمياد و پيشنهاد نميشه)
    من شيراز قيمت گرفتم به شرط اصل بودن بهم گفتم ٤٥٠ هزار تومان، خودم هنوز دلم نيومده كه تعويضش كنم

نظر

اگه کسی آشناداری میره ترکیه بده ببره اپل استور ترکیه یا هر کجا که اپل استور رسمی داره
      من دوستم LCD iPhone 6+ تو باشگاه شکست برد که تعمیر کنن گفتن 850 میشه ولی برد ترکیه 200 یورو یعنی تقریبا 800 گرفتن و گوشی خودشو گرفتن یه گوشی نو بهش دادن
      دیگه نه گوشیش تعمیریه نه مشکل پیدا میکنه
      فقط شرط اپل استور اینه که آچار نخورده باشه با از گارانتی بین المللیش مونده باشه که برای گارانتی باید بری تو این سایت شماره سریال گوشیتو وارد کنی
      https://checkcoverage.apple.com

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط matin.ansari نمایش پست ها
      قيمت؟
      اگه کسی آشناداری میره ترکیه بده ببره اپل استور ترکیه یا هر کجا که اپل استور رسمی داره
      من دوستم LCD iPhone 6+ تو باشگاه شکست برد که تعمیر کنن گفتن 850 میشه ولی برد ترکیه 200 یورو یعنی تقریبا 800 گرفتن و گوشی خودشو گرفتن یه گوشی نو بهش دادن
      فقط شرط اپل استور اینه که آچار نخورده باشه با از گارانتی بین المللیش مونده باشه که برای گارانتی باید بری تو این سایت شماره سریال گوشیتو وارد کنی

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
      گوشي من هم دقيقا همين مشكل رو پيدا كرده، طبق تحقيقي كه كردم ال سي دي و تاچ با هم هست و از هم جدا نميشه ( ميشه با وسيله هاي مخصوص خودش اين كار رو كرد ولي در كل خوب در نمياد و پيشنهاد نميشه)
      من شيراز قيمت گرفتم به شرط اصل بودن بهم گفتم ٤٥٠ هزار تومان، خودم هنوز دلم نيومده كه تعويضش كنم

نظر

نوشته اصلی توسط matin.ansari نمایش پست ها
        قيمت؟
        دوست عزیز شما می توانید جهت عویض ال سی دی به دفتر سایت واقع در میرداماد مجتمع تجاری پایتخت برج a طبقه 7 واحد 705a مراجعه نماید.
        www.i-phone.ir
        !Square the circle

تلگرام:
        ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
        صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
        X