اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هوم اسکرین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هوم اسکرین

سلام دوستان تورو خدا کمک کنید اعصابم دارد خرد می شود من دیروز یک ایفون 6 خریدم حجمش هم 64 گیگ است دادم فروشنده برام برنامه ریخت حدودا 16 تا 17 صفحه شد . بعد حالا مثلا دنبال برنامه instagram می گردم رو صفحه هوم اسکرین نیست. اول فکر کردم فروشنده برنامه را نریخته ولی وقتی به siri دستور می دهم برنامه را اجرا می کنه و نشون می ده برنامه نصب است ولی اصلا تو صفحه هوم اسکرین هر چقدر دنبالش می گردم هیچی پیدا نمی کنم حدودا با 10 و 12 تا از برنامه ها همین مشکل را دارم خواهش می کنم کمکم کنید؟؟؟؟

هوم اسکرین

نوشته اصلی توسط kiarash00 نمایش پست ها
    سلام دوستان تورو خدا کمک کنید اعصابم دارد خرد می شود من دیروز یک ایفون 6 خریدم حجمش هم 64 گیگ است دادم فروشنده برام برنامه ریخت حدودا 16 تا 17 صفحه شد . بعد حالا مثلا دنبال برنامه instagram می گردم رو صفحه هوم اسکرین نیست. اول فکر کردم فروشنده برنامه را نریخته ولی وقتی به siri دستور می دهم برنامه را اجرا می کنه و نشون می ده برنامه نصب است ولی اصلا تو صفحه هوم اسکرین هر چقدر دنبالش می گردم هیچی پیدا نمی کنم حدودا با 10 و 12 تا از برنامه ها همین مشکل را دارم خواهش می کنم کمکم کنید؟؟؟؟
    دوست عزیز اعصاب خودتونو اصلا خورد نکنید.
    ایفونی که الان دست شماست تا ۱۵ صفحه رو بیشتر نشون نمیده
    ولی توی سرچ و یا سیری میتونید پیداش کنید.
    برای اینکه این مشکل حل بشه شما برنامه هاتو فولدر بندی کن و گوشیتو اخر کار یه خاموش روشن کن تا بقیه برنامه هام مشخص بشه
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
    X