اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاخیر در اجرا و لمس صفحع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاخیر در اجرا و لمس صفحع

با سلام.
    گوشیه من موقع کار کردن ۱-۲ ثانیه دیلی داره ، مثلا از صفحه یک میخوام برم صفحه دو ، وقتی لمسش میکنم ۱-۲ ثانیه بعد میره و یا وقتی صفحه آخر هستم دکمه هوم رو میزنم یهو میپره صفحه اول،
    کلا با تاخیر برنامه ها رو باز میکنه ،ال سی دیش شکسته بود که یکی از این چینی ها انداختم که اصلا تاچش خوب نبود و یه ال سی دی اورجینال انداختم براش. یه بار هم کلا ریست کردم اما همون مشکل هنوز هست. انگاری که رم کم میاره ،
    دوستان اگه امکانش هست راهنماییم بفرمایید.

نوشته اصلی توسط hdastar
    با سلام.
    گوشیه من موقع کار کردن ۱-۲ ثانیه دیلی داره ، مثلا از صفحه یک میخوام برم صفحه دو ، وقتی لمسش میکنم ۱-۲ ثانیه بعد میره و یا وقتی صفحه آخر هستم دکمه هوم رو میزنم یهو میپره صفحه اول،
    کلا با تاخیر برنامه ها رو باز میکنه ،ال سی دیش شکسته بود که یکی از این چینی ها انداختم که اصلا تاچش خوب نبود و یه ال سی دی اورجینال انداختم براش. یه بار هم کلا ریست کردم اما همون مشکل هنوز هست. انگاری که رم کم میاره ،
    دوستان اگه امکانش هست راهنماییم بفرمایید.
    اینحوری که تو مشخصاتتون نوشته آیفون ۴ دارید دیگه درسته؟؟

آیفون ۴ رمش ۵۱۲ هست و دیگه از لحاظ سخت افزاری قدرت بیشتری نداره
    کنده
    اگه بتونید دانگرید کنید به ios6 خییلی خییلی بهتر میشه ۷ براش سنگینه

نظر

من تو بخش iphone 6 plus سوالم رو نوشتم.
      باز هم مرسی از توجه شما.
      ویرایش توسط hdastar : https://i-phone.ir/forums/member/38500-hdastar در ساعت 25-09-2017, 05:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hdastar نمایش پست ها
        من تو بخش iphone 6 plus سوالم رو نوشتم.
        باز هم مرسی از توجه شما.
        درسته من توجه به بخش نکردم
        مشخصات خودتونو که وارد کرده بودید نگاه کردم

بنظرم با ایتونز رستور کنید و بکاپ رو برنگردونید گوشی به حالت اول خودش بر میگرده
        ۶ پلاس به زودیا این اتفاق واسش نمی افته
        و اینکه حجم باقی مانده رو هم یه چک کنید ممکنه گوشی کاملا پر شده باشه !!

نظر

As it seems there is no technical problem. Just try making your device memory free a little bit.Delete unnecessary stuff. Insufficient memory may be the cause

نظر

صبر کنید ..
          X