اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مصرف بیش از حد اینترنت از طریق وای فای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مصرف بیش از حد اینترنت از طریق وای فای

دوستان لطفا کمک کنین ایفون ۶پلاس تا وای فای روشن میکنم بعد یکی دوساعت کل بسته اینترنت وایرلسو تمام میکنه. کلیه تنظیمات اینترنت برنامه هارم خاموش کردم. نمیدونم چکارش کنم. البته نا گفته نماند تازگی این ایفونو خریدم. ورژنشم اخرین ورژنه10, 2, 1هستش

نوشته اصلی توسط ehsan_htc
    دوستان لطفا کمک کنین ایفون ۶پلاس تا وای فای روشن میکنم بعد یکی دوساعت کل بسته اینترنت وایرلسو تمام میکنه. کلیه تنظیمات اینترنت برنامه هارم خاموش کردم. نمیدونم چکارش کنم. البته نا گفته نماند تازگی این ایفونو خریدم. ورژنشم اخرین ورژنه10, 2, 1هستش

-
    ابتدا به مسیر زیر در تنظیمات دیوایستون برید...

setting-privacy-location services-system services

در صفحه مربوطه باید تمام سرویسهای اضافی موجود(نظیر diagnostics& usage و غیره ) رو طبق راهنمایی عکس زیر خاموش کنید (غیر از دو گزینه ای که مشخص شده ) اکثر این سرویسها در کشور ما کارایی ندارند و باعث مصرف زیاد باطری و اینترنت میشند...

2-ترجیحا سرویس icloud رو در دیوایستون فعال نکنید...!! در هر حال اگر نیاز به فعال سازی گزینه مفیدی مثل find my iphone داشتید مجبورید icloud رو فعال کنید ...بهتره تنظیمات رو طبق راهنمایی عکس زیر بزارید تا هم حجم اینترنت شما مصرف نشه و هم باطری شما ماندگاری بهتری داشته باشه....(گزینه های اضافی رو طبق عکس زیر خاموش کنید...!)

3-بسیاری از نرم افزارهای آنلاین جهت هماهنگی با سرور اصلی بصورت مرتب رفرش می شوند و اطلاعات خود را بروز می کنند . بهتره غیر از مسنجرهای ضروری مثل تلگرام و واتس اپ و نرم افزارهایی مفید که بهشون نیاز دارید رفرش اتوماتیک باقی نرم افزارها رو از قسمت زیر غیرفعال کنید.....

Settings > General > Background App Refresh

4-خاموش کردن سرویس Handoff :

این بخش برای ما ( ایران ) چندان کاربردی نیست . در واقع یک مصرف کننده بالای باطری ایفون است و بهتر است در صورتی که از آن استفاده ای ندارید هرچه سریعتر آن را از طریق مسیر زیر غیرفعال کنید :

Settings > General > Handoff & Suggested Apps

نظر

صبر کنید ..
    X