اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاهده عکس و فیلم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاهده عکس و فیلم

با سلام چند روز پیش یه بک آپ از گوشیم با آیتونز گرفتم ( 6 پلاس ) منتها قبلش گزینه encrypt را زدم حالا گوشی به مشکل خورده خاموش شده من میخوام از روی بک آپ به اطلاعات گالریم دسترسی داشته باشم با نرم افزارهای مختلف امتحان کردم فایل ها را میاره اما هیچ کدوم را نشون نمیده چه راهی پیشنهاد می کنید؟ ممنون

نوشته اصلی توسط M_R_M
    با سلام چند روز پیش یه بک آپ از گالری گوشیم ( 6 پلاس ) گرفتم منتها قبلش encrypt کردم حالا گوشی به مشکل خورده خاموش شده من میخوام از روی بک آپ به اطلاعات گالریم دسترسی داشته باشم با نرم افزارهای مختلف امتحان کردم فایل ها را میاره اما هیچ کدوم را نشون نمیده چه راهی پیشنهاد می کنید؟ ممنون
    درود

مشکل همینجاست که شما بک آپ رو رمزنگاری کردید .
    با برنامه iBackupBot for iTunes بک آپ رو باز کنید ببینید می تونید به فایل ها دسترسی داشته باشید .
    احتمالا اگر برنامه به فایل ها دسترسی داشته باشه بایستی رمزی رو که برای رمزنگاری انتخاب کردید رو وارد کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
      درود

با برنامه iBackupBot for iTunes بک آپ رو باز کنید ببینید می تونید به فایل ها دسترسی داشته باشید .
      .
      ممنون از لطفتون
      اگه منظورتون اینه که بک آپ را به گوشی برگردونم متاسفانه گوشیم به مشکل خورده روشن نمیشه نمی تونم این کار را بکنم

نظر

نوشته اصلی توسط M_R_M نمایش پست ها
        ممنون از لطفتون
        اگه منظورتون اینه که بک آپ را به گوشی برگردونم متاسفانه گوشیم به مشکل خورده روشن نمیشه نمی تونم این کار را بکنم
        خیر - این برنامه بیشتر کارش مدیریت بک آپ هست .
        میتونید قایل ها و ... رو از دل بک آپ بکشید بیرون - یک بخش از بک آپ رو ریستور کنید و ... .

نظر

امتحان میکنم نتیجه را خدمتتون اعلام میکنم ممنون

نظر

امتحان میکنم نتیجه را خدمتتون اعلام میکنم ممنون
            متاسفانه نشد

نظر

متاسفانه نشد
              فکر نکنم برنامه ای بتونه بک آپ رمزنگاری شده رو بخونه .
              یا بایستی همون بک آپ رو با آیتونز برگردونید یا دیوایس رو ریستور کنید .
              اگر دیوایس بالا نمیاد برای برگردوندن بک آپ میتونید ریستور کنید و بعد بک آپ رو برگردونید - البته بایستی رمز بک آپ رو داشته باشید .

نظر

صبر کنید ..
              X