اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم نمایش مخاطبان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم نمایش مخاطبان

با عرض سلام و ادب خدمت دوستان گرامی

بنده حدود یک ماهی هست پس از آپدیت سیستم عامل, دیگه مخاطبام رو با اسمشون هنگام تماس و پیام اومدن نشون نمیده.

منظورم اینکه با اینکه شماره های مذکور در قسمت کانتکت های بنده موجوده اما بسیاری از اون ها رو با شماره نشون میده. و انگار نه انگار که اصلا این شماره ها سیو و ذخیره هستند.

امروز هم پس از اپدیت کردن ایتونز خودم به اخرین ورژن هر کاری میکنم نمی تونم موزیک از طریق این نرم افزار بریزم. بدین صورت که وقتی موزیک های مورد نظرم رو از دسکتاپ به قسمت موزیک درگ میکنم این امر صورت نمیگیره.

ممنون میشم بنده رو راهنمایی فرمایید.

سپاس

نوشته اصلی توسط fakoori نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب خدمت دوستان گرامی

بنده حدود یک ماهی هست پس از آپدیت سیستم عامل, دیگه مخاطبام رو با اسمشون هنگام تماس و پیام اومدن نشون نمیده.

منظورم اینکه با اینکه شماره های مذکور در قسمت کانتکت های بنده موجوده اما بسیاری از اون ها رو با شماره نشون میده. و انگار نه انگار که اصلا این شماره ها سیو و ذخیره هستند.

امروز هم پس از اپدیت کردن ایتونز خودم به اخرین ورژن هر کاری میکنم نمی تونم موزیک از طریق این نرم افزار بریزم. بدین صورت که وقتی موزیک های مورد نظرم رو از دسکتاپ به قسمت موزیک درگ میکنم این امر صورت نمیگیره.

ممنون میشم بنده رو راهنمایی فرمایید.

سپاس
    سلام دوست عزیز.
    در رابطه با مشکل اولتون بگم که سعی کنید شماره هارو با پیش شماره +98 ذخیره کنید.
    در مورد سوال دوم هم بگم که با درگ و دراپ کردن نمیتونید موزیک انتقال بدید به گوشیتون.
    اموزش قدم به قدم انتقال فایل از ایتونز به گوشی در انجمن موجود هست و میتونید استفاده کنید.
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
    X