اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل بدهی در اپل استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل بدهی در اپل استور

سلام به دوستان
    راستش بنده چند هفته پیش با یه ویزا کارت از اپل استور پندد تا اپ خریدم، همه چی خوب پیش میرفت تا اینکه ارور داد که موجودتون کافی نیست. از اون موقع به بعد هیچ کار ( نصب و اپدیت، تغییر روشهای پیمنت به none ، تغییر کشور ) نمی تونم انجام بدم، جون تو قسمت Purchase History اومده که من 108 درهم امارات بدهی دارم !!!
    حالا اول اینکه سوالم اینه ، مگه براساس موجودی خرید نمیکنه /؟ و اینکه چندین بار ایمیل زدم که مثلا چندتا برنامه رو میخوام Refund کنم ... که در جواب گفتن نمیشه و راه حلی که گفتن اینه که گیفت کارت بخرم ... واقعا کلافه شدم .. ممنون میشم منو از این جهنم نجات بدید....

نوشته اصلی توسط cheltekeh نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    راستش بنده چند هفته پیش با یه ویزا کارت از اپل استور پندد تا اپ خریدم، همه چی خوب پیش میرفت تا اینکه ارور داد که موجودتون کافی نیست. از اون موقع به بعد هیچ کار ( نصب و اپدیت، تغییر روشهای پیمنت به none ، تغییر کشور ) نمی تونم انجام بدم، جون تو قسمت Purchase History اومده که من 108 درهم امارات بدهی دارم !!!
    حالا اول اینکه سوالم اینه ، مگه براساس موجودی خرید نمیکنه /؟ و اینکه چندین بار ایمیل زدم که مثلا چندتا برنامه رو میخوام Refund کنم ... که در جواب گفتن نمیشه و راه حلی که گفتن اینه که گیفت کارت بخرم ... واقعا کلافه شدم .. ممنون میشم منو از این جهنم نجات بدید....
    سلام
    اسكرين شات ارورتونو بذاريد

نظر

همچين مال تاريخچه خريد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط cheltekeh نمایش پست ها
        سلام به دوستان
        سلام دوست عزیز !! اگه کارت اعتباری اضافه کرده باشید حتی اگر هم موجودی کافی نباشه بازم خرید انجام میشه و شما مجبور به پرداخت هستید !! یا بی خیال اون اپل ایدی بشو یا مجبوری باقی مونده رو پرداخت کنی !! من مستر کارت اضافه کرده بودم قبلا و تا ۵ دلار هم منفی شده ولی بعد پرداخت کردم !! و امکان ریفاند نرم افزار تقریبا صفر هستش مگر اینکه مشکل از طرف شرکت ارائه دهنده نرم افزار باشه !! مثال اینکه شما با مسترکارت و آیپی امریکا میتونی دانلود منیجر بخری ولی نمیتونی توی ایران با ایپی ایران استفاده کنی پس شرکت فروشنده پول شما رو تماما ریفاند میکنه !! نرم افزاری که خریداری شده و امکان استفاده ازش وجود داره پولش متاسفانه پس داده نمیشه خیلی بعیده !!

راهش پرداخت مبلغ باقی مونده ست متاسفانه

نظر

این پیغامی هست موقع دانلود و اپدیت و یا تغییر کشور میاد ...

نظر

صبر کنید ..
          X