اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید آیفون 5اس پلمپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید آیفون 5اس پلمپ

باسلام خدمت تمامی دوستان
    راستش 1سوال برام پیش اومده ومنو درمورد خرید به شک انداخته.خودم ایفون6 دئارم ولی از حجم و اندازش اصلا خوشم نمیاد و خیلی طالب خرید 5اس هستم با اینکه قیمت الان پایین اومده و خط تولیدش متوقف شده من نمیخوام گوشی کارکرده و یا گوشی هایی که به عنوان گوشی کم کار ب فروش میرسه خریداری کنم دل چرکینم مینه.تو بازار که چرخیدم ویا تو بعضی از سایت ها حرف از فروش گوشی 5اس پلمپ و آک صحبت کردن و موجود دارن.طبق اینکه دیگه شرکت اپل طبق اطلاعاتی کمی که من دارم خط تولید 5اس متوقف شده موجودی این گوشی ها بصورت پلمپ درست هست و مشکلی نداره؟چیزی که تو بازار هست با اینکه تولید نمیشه اگر باشه,باید اکتیو نشده باشه?این گوشی ها رفرش ویا ریپک نیستن؟اگر اکتیو نشده موجود باشه و من خریداری کنم اون شرایط گارانتی 1ساله اپل بعداز اکتیو شدن هنوز شامل گوشی 5اس هم میشه؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعات کافی و دقیق دارن کمکم کنن و راهنمایی کنن از کجا خریداری کنم؟منظور سایت های معتبر و یا بازار
    من شهر مشهد هستم
    باتشکر از همگی

خرید آیفون 5اس پلمپ

سلام ، در زمان فعلی بهترین پیشنهاد برای شما آیفون se هست که به تازگی اومده
    از نظر ظاهری و اندازه مشابه 5s ولی با سخت افزار و دوربین بالاتر(مشابه 6s)
    ظرفیت هم با توجه با افزایش کیفیت دوربین و حجم سیستم عامل ، 64 گیگ پیشنهاد میشه
    نوشته اصلی توسط amiri0312 نمایش پست ها
    اگر اکتیو نشده موجود باشه و من خریداری کنم اون شرایط گارانتی 1ساله اپل بعداز اکتیو شدن هنوز شامل گوشی 5اس هم میشه؟
    طبق اطلاعاتی که من دارم اگه دیوایس مستقیم از اپل استور خریداری شده باشه روز خرید شروع گارانتی هست ، و بفرض اگه بتونید اکتیو نشده هم گیر بیارید -با این شرایط خرید باشه-گارانتی تموم شده یا خیلی کم ازش مونده

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 21-04-2016, 12:20 PM

نظر

شما گوشی 5s آکبند نمی تونید پیدا کنید پس به دنبال آکبند نباشید تمامی گوشی های که به عنوان نو فروخته میشه یا اکتیو هست یا قاب تعویض یا رفرش هستند پس خودت اذیت نکن برای سوالات به ایمیل ما ارسال کنید : computer_kian@yahoo.com

نظر

بنده اسفند ماه گذشته یک 5s گرفتم که آکبند بود و رفرش نبود.
        یک سال گارانتی اپل هم فعال شد.
        اگر از اکتیو شدنش 1 تا 2 هفته هم گذشته باشه، جای نگرانی نیست، چون اپراتورهایی که وارد میکنن گوشی رو اکتیو می کنن و این اکتیو 1 یا 2 هفنه ای نشونه کارکرده بودن گوشی نیست.

نظر

سلام دوستان برنامه اي هست كه بتونه وقتي كسي رمز گوشي رو اشتباه ميزنه از اون عكس بگيره؟؟ممنون ميشم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
          X