اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آبی شدن صفحه 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آبی شدن صفحه 5s

با سلام خدمت دوستان
    من ی مشکل حاد برام پیش اومده و خیلی ترسونده منو گوشیمو شب زدم به شارژ و80 درصد شارژ داشت از پریز کشیدم و گذاشتم بالای سرم و خوابیدم صبح که بیدار شدم دکمه پاورشو زدم دیدم صفحه سیاه هرکار کردم بالا نیومد دوباره زدم به شارز دیدم عکس العملی نداره دکمه پاور+ هوم گرفتم هیچ اتفاقی نیوفتاد تا بردم فروشگاه اپل استور بنده خدا زد ب سیستم گفت رستور نمیشه و مشکل سخت افزاریه بردم جای دیگه اول گفت چیز مهمی نیس مشکل نرم افزاریه به سیستم که وصل کرد رستور کنه گفت خطای 4005 میده و مشکل سخت افزار داره به سیستم ک وصل کرد صفحه سورمه ای شد که میخواست روشن بشه اما بالا نمیومد خلاصه نا امید گوشیو گرفتم انقدر دکمه پاور زدم تا لوگوی اپل اومد ولی روش قفل میکرد همینجور ادامه دادم تا کامل بالا اومد ولی هی ریست میشد تا اینکه یهو صفحه آبی میشد و راه راه آبی مشد و ریست میکرد باهاش کار میکردم هی ریست میشد میخواستمم رستور کنم خطای 3194 میاد تا اینکه گوشی ریستش کردم از داخل خود گوشی بعد از طریق خود گوشی به اپدیت 9.2.1 تبدیل کردم به سیستم وصل کردم حالت dfu بردمو راحت رستور شد و از دیشب دیگه ن ریست شده و نه صفحه آبی میاد به نظر مشکل سخت افزاریه یا نه نرم افزاری بوده و با رستور کردن حل شده؟
    ااخه من گوشیو تقریبا 2 ماه که پلمپ خریدمش یهو اینجور شد حالا با این موضوع ردش کنم بهتره یا نه دیگه این مشکل پیش نمیاد و عادی بوده
    ممنون میشم دوستانی ک تجربه دارن بهترین راه حلو پیشنهاد بدن و راهنماییم کنن

ایراد به احتمال زیاد سخت افزایست
    با دفتر سایت در تماس باشید
    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

صبر کنید ..
    X