اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برای نصب برنامه از ایتونز این اروور میده ببنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برای نصب برنامه از ایتونز این اروور میده ببنید

سلام این ارور میده وقتی میخوام چیزی نصب کنم ؟

سوال بعد
    ایا اپل ای دی مجانی و پولی فرقی داره / اپلی که خودم تو سایت اپل ساختم ایا محدودیت داره ؟
    چرا نمیتونم از اپل استور برنامه نصب کنم ؟
    من تازه از اندروید اومذم اپل ممنون میشم کمک کنید

سلام
    عکسی مشاهده نمیشه...!!!
    لطفا از آپلود سنتر انجمن برای آپلود کردن عکس های خودتون استفاده کنید.

نظر

سلام دوست عزيز شما بايد كامپيوترهايى كه قراره از اونا برنامه روى آيفونت بريزي رو authorise كنى، علت پيغام عكس هم همينه، كافيه از منوى store برنامه آيتونز authorize this computer رو انتخاب كنى كه ازت پسورد اپل آيديتو ميخواد.
      تا ٥ كامپويتر رو ميتونى authorize كنى.

درباره سوال دومت هم نخير فرقى نداره و شما ميتونى هروقت خواستى اپل آيديتو شارژ كنى و باهاش خريد از آيتونز داشه باشى.

مشكل اينكه نميتونى از اپل استور برنامه نصب كنى رو بيشتر توضيح بده، پيغامى؟ خطايى؟

نظر

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
        سلام دوست عزيز شما بايد كامپيوترهايى كه قراره از اونا برنامه روى آيفونت بريزي رو authorise كنى، علت پيغام عكس هم همينه، كافيه از منوى store برنامه آيتونز authorize this computer رو انتخاب كنى كه ازت پسورد اپل آيديتو ميخواد.
        تا ٥ كامپويتر رو ميتونى authorize كنى.

درباره سوال دومت هم نخير فرقى نداره و شما ميتونى هروقت خواستى اپل آيديتو شارژ كنى و باهاش خريد از آيتونز داشه باشى.

مشكل اينكه نميتونى از اپل استور برنامه نصب كنى رو بيشتر توضيح بده، پيغامى؟ خطايى؟

مشکلم برا تغییر ای پی بود که با قندشکن درست شد ممنون عزیز
        بعد این authorize چیه ؟
        کجا باید دنبالش بگردن
        مشه یه خورده بیشتر توضیه بدی بزرگ وار
        بعد عزیز من دوستم کیگفت من زمانی که ایفون خریدم مغازه دار بهش گفته که یه اپل ای دی مجانی داریم یه اپل ای دی پولی ؟ ایا این صرفا فقط برا گرفتن پول بوده ؟
        ولی واقعا کسی که از اندروید میاد اپل خیلی ادیت میشه یه مدت

نظر

با سلام.

از گوگل اگر بهره بگیرید اکثر سوالات را می توانید رفع کنید. این صفحه را مطالعه کنید :

http://cafeapple.net/48-How-To-Insta...th-iTunes.html

ساخت اپل آیدی هم رایگان است. بهتر است با استفاده از آموزش های سایت اقدام کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با سلام.

از گوگل اگر بهره بگیرید اکثر سوالات را می توانید رفع کنید. این صفحه را مطالعه کنید :

http://cafeapple.net/48-How-To-Insta...th-iTunes.html

ساخت اپل آیدی هم رایگان است. بهتر است با استفاده از آموزش های سایت اقدام کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

برای نصب برنامه از ایتونز این اروور میده ببنید

نوشته اصلی توسط rezapfcj نمایش پست ها
              مشکلم برا تغییر ای پی بود که با قندشکن درست شد ممنون عزیز
              بعد این authorize چیه ؟
              کجا باید دنبالش بگردن
              مشه یه خورده بیشتر توضیه بدی بزرگ وار
              بعد عزیز من دوستم کیگفت من زمانی که ایفون خریدم مغازه دار بهش گفته که یه اپل ای دی مجانی داریم یه اپل ای دی پولی ؟ ایا این صرفا فقط برا گرفتن پول بوده ؟
              ولی واقعا کسی که از اندروید میاد اپل خیلی ادیت میشه یه مدت
              تو برنامه آيتونز كليد ctrl و B رو فشار بده تا منوهاى برنامه آشكار بشن، بعد قسمت store كليك بعد هم authorize this computer رو انتخاب كن و اطلاعات اكانت اپلتو بزن بعد ميتونى از اين كامپيوتر برنامه رو آيفونت نصب كنى دوست خوبم.

درباره فروشنده بايد بگم اپل آيدى شخصيه و بايد كاربر خودش درست كنه و اينكه ميگن "براتون برنامه هم نصب كنم داداش؟!" حرف واقعا عذر ميخوام مفتيه! چون اگه خريدار اطلاعات اون اكانتى كه باهاش فروشنده براش ميخواد برنامه نصب نكنه رو نداشته باشه، نه ميتونه آپديت كنه برنامه هاشو نه اصلا ميتونه اونارو حفظ كنه، چون بعدا مثلا ميخواد برنامه جديد نصب كنه كه به آيدى نياز داره و چون آيدى برنامه هاى فروشنده رو نداره بايد خودش مجدد اى دى بسازه و اونوقت برنامه هاى قبلى پاك خواهند شد! متاسفانه سواستفاده هايى هستش كه بعضى فروشنده ها از ناآگاهى مشتريا ميكنن.

درسته موقع ساخت اپل آى دى ميتونى با شارژ بسازيش ينى متصل به يه حساب مثل paypal يا visacard بسازيش تا هميشه موقع خريد اپل از اونا برداشت كنه اما ميدونى كه اينجا ايرانه! بگذريم.
              اما براى شما احتمالا آي دي بدون لينك به حسابهاى جهانى يا همان بقول خودشون رايگان ساخته.
              شما با خريد شارژ آيتونز از سايتهاى واسطه مطمئن اكانتتو شارژ كن و خريد خواستي بكن.

راستى درباره اينكه برا نصب برنامه مجبور شدى از قندشكن استفاده كنى بايد بگم هميشه اينطور نيست و اكثر اوقات بازه! گاهى مورد شيلترينگ قرار ميگيره كه حكمتشو بايد از مسبباش بپرسى! اما به هر حال هروقت ديدى بدون قندشكن نميشه برنامه دانلود كنى ابتدا با قندشكن با خود گوشى يا آيتونز برنامه رو شروع به دانلود كن و هروقت كه مطمئن شدى شروع كرده، حالا pause ش كن! (با خود آيفون يه تك ضربه رو برنامه در حال دانلود بزن) حالا ميتونى قندشكنو قطع كنى و راحت دانلود كنى، اينو گفتم كه قندشكن سرعت دانلودتو اگر ميگيره اينطورى با سرعت اصلى خط خودت دانلود كنى.
              ویرایش توسط flashpoint : https://i-phone.ir/forums/member/47522-flashpoint در ساعت 17-02-2016, 02:27 PM

نظر

صبر کنید ..
              X