اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل مشکوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل مشکوک

دوستان امروز دیدم یه پیام ussd رو گوشی هست که نوشته هزینه اس ام اس 1500 ریال در صورتی که من هیچ اس ام اسی نفرستادم ... از قیمتشم معلومه اس ام اس به خارج بوده که شده 150 تومن ! شارژ گوشیم شده 240 ریال در صورتی که دو ساعت قبلش حدود هزار تومن شارژ داشت !! فکر میکنم یا ه*ک شده گوشی یا یه اپی داره به خارج از کشور اس ام اس میفرسته ، قبلا هم به مورد مشابهی برخوردم دو ماه پیش !!
    چکارش کنم ؟

نوشته اصلی توسط mhm233 نمایش پست ها
    دوستان امروز دیدم یه پیام ussd رو گوشی هست که نوشته هزینه اس ام اس 1500 ریال در صورتی که من هیچ اس ام اسی نفرستادم ... از قیمتشم معلومه اس ام اس به خارج بوده که شده 150 تومن ! شارژ گوشیم شده 240 ریال در صورتی که دو ساعت قبلش حدود هزار تومن شارژ داشت !! فکر میکنم یا ه*ک شده گوشی یا یه اپی داره به خارج از کشور اس ام اس میفرسته ، قبلا هم به مورد مشابهی برخوردم دو ماه پیش !!
    چکارش کنم ؟
    این sms ها برای فعال سازی FaceTime و iMessage می باشد. از طریق بخش Setting می توانید غیرفعال کنید. [emoji851]️

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
      من هم با دیدن صورتحساب این دوره و مبلغ فضایی ارسال پیامک، ریز کارکرد رو که گرفتم دیدم در برخی روزها و به دفعات ارسال پیامک به مبلغ 1400 ریال داشتم.
      نمیدونم چه برنامه ای این پیامکها رو ارسال می کنه و چطور میتونم غیر فعالش کنم.
      فیس تایم من غیر فعال هست.
      لطفا راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
      X