اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اجرای بازی های نصب شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در اجرای بازی های نصب شده

سلام خسته نباشید لطفا اگر ممکنه همکاری کنید برای اجرای برنامه و بازی های که نصب کردم

بنده به این ترتیب عمل کردم:
    از iphone 5s یکی از دوستان چندتا بازی هاش رو بک آپ گرفتم که روی گوشی خودم نصب کنم با آیتونز هر کاری کردم نصب نمیشد پیغام آتوریز کردن میداد در صورتی که آتورایز بود از طریق آی تولز نصب کردم بازی ها رو اما وقتی اجرا میکنم بازی ها رو میگه که اپل آیدی و پسورد رو وارد کنید(اپل آیدی گوشی که بازی هارو از روش برداشتی)

الان من باید چیکار کنم؟ نمیتونم از اون بنده خدا اپل ایدی و پسوردش رو بگیرم!

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوست گرامي، اون بازي ها چون با اپل آي دي شخص ديگه از App Store گرفته شده با همون اپل آي دي و پسورد اجرا ميشه فقط (چيز كاملاً بديهي هم هست)
    با اپل آي دي خودتون يا راه هاي ديگه نصب كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
      دوست گرامي، اون بازي ها چون با اپل آي دي شخص ديگه از App Store گرفته شده با همون اپل آي دي و پسورد اجرا ميشه فقط (چيز كاملاً بديهي هم هست)
      با اپل آي دي خودتون يا راه هاي ديگه نصب كنيد

دوست من اون بازی ها کاملا رایگان و کرک نشده بوده چرا چیز کاملا بدیهیه؟! بنظرم مسخرست! اگر نفر قبلی این اپ هارو خریده باشه این کار منطقیه نه توی این مورد که رایگانه، از راه های دیگه منظورتون رو متوجه نشدم اگه میتونین بگید چه راه دیگه میتونه باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط farzad.mahlouji نمایش پست ها
        دوست من اون بازی ها کاملا رایگان و کرک نشده بوده چرا چیز کاملا بدیهیه؟! بنظرم مسخرست! اگر نفر قبلی این اپ هارو خریده باشه این کار منطقیه نه توی این مورد که رایگانه، از راه های دیگه منظورتون رو متوجه نشدم اگه میتونین بگید چه راه دیگه میتونه باشه؟

اپل فرقي بين نرم افزار هاي پولي و غير پولي نميذاره در اين زمينه
        هر برنامه فقط با اپل آي دي كه گرفته شده از App Store كار مي كنه
        كاملاً منطقي هست چون فرض كن شما ميري از يه مغازه خريد مي كني، صاحب اون جنس شما هستيد نه كس ديگه اي!
        بخاطر همين تنها با داشتن رمز و وارد كردن اپل آي دي مربوطه ميشه استفاده كرد
        راه هاي ديگه مثل نصب با tongbu يا برنامه هايي كه با اپل آي دي ديگه اي از App Store گرفته نشده

نظر

صبر کنید ..
        X