اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قفل شدن صفحه تاچ اسکرین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قفل شدن صفحه تاچ اسکرین

سلام
    گوشی چندین بار خورده زمین و حالا صفحه تاچ بعد از کمی کار کردن ثابت میمونه و باید با دکمه پاور حرکت کنه یعنی دکمه پاور رو فشار میدم و صفحه از حالت ثابت در میاد آیا اشکال از ال سی دی هست یا مادربرد؟ممنون

Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk

یه بار ریستور کنید درست میشه.

نظر

شرمنده ولی مطمئن هستین ریستور کنم درست میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mmhmt نمایش پست ها
        شرمنده ولی مطمئن هستین ریستور کنم درست میشه؟

به نظرتون کم هزینه ترین راه ریستور نیست؟ یا درست میشه یا نمیشه. اگه بشه که من خودم این مشکل رو داشتم با ریستور درست شد بدون هزینه مشکلتون حل میشه. اگه درست نشد اونموقع می تونید رو مشکل سخت افزاری فکر کنید.

نظر

ممنون

نظر

سلام دیروز یه کاری کردم تو خونه دوتا آیفون ۵ اس موجود هست و تاچ ال سی دی هردو رو باهم عوض کردم جالبه که هردو تاچ سالم کار میکرد ولی یه مشکل هست تاچ آی دی رو که میخواستم فعال کنم faildمیزد مگر تاچ رو نمیشناسه؟

نظر

هم ریستور کردم هم باتعویض ال سی دی مشخص شد که اشکال از ال سی دی نیست دوباره بعداز یخورده کار کردن صفحه ثابت میشه باید اسکرین آف بکنم تا راه بیوفته.بنظرم باید برم سراغ مادربرد بدم یه تعمیرکار ماهر

نظر

بالاخره گوشی رو بردم دفتر سایت بعد از دوروز تماس گرفتم خب چی شد جوابم دادن که اشکال مادر برد هست واگر دست به مادر برد بزنیم امکان داره گوشی روشن نشه از این حرف تعجب کردم یعنی تعمیرکار تا این حد ماهر ندیده بودم یعنی اگر مادر برد سوخت مسئولیت قبول نمیکنن گفتم نمیخوام گوشی رو رفتم گرفتم بردم طبقه سوم و یه تعمیرکار ماهر پیدا کردم جلوی خودم آی سی تاچ رو عوض کرد بدون اینکه ترسی از سوختن مادر برد داشته باشه اینجاس که میگن آفتابه لگن هفت دست شام و ناهار هیچی حکایت این سایت هست و کلاس گذاشتن در دفتر سایت ولی تعمیرات هیچی.

نظر

نوشته اصلی توسط mmhmt نمایش پست ها
                  بالاخره گوشی رو بردم دفتر سایت بعد از دوروز تماس گرفتم خب چی شد جوابم دادن که اشکال مادر برد هست واگر دست به مادر برد بزنیم امکان داره گوشی روشن نشه از این حرف تعجب کردم یعنی تعمیرکار تا این حد ماهر ندیده بودم یعنی اگر مادر برد سوخت مسئولیت قبول نمیکنن گفتم نمیخوام گوشی رو رفتم گرفتم بردم طبقه سوم و یه تعمیرکار ماهر پیدا کردم جلوی خودم آی سی تاچ رو عوض کرد بدون اینکه ترسی از سوختن مادر برد داشته باشه اینجاس که میگن آفتابه لگن هفت دست شام و ناهار هیچی حکایت این سایت هست و کلاس گذاشتن در دفتر سایت ولی تعمیرات هیچی.

دوست گرامی از این دستگاه شما درست شد خوشحالیم ولی این که تعمیر کاری بدون ریسک خاموشی رو دستگاه شما کار کنه دلیل بر مهارت او نیست بلکه از بی تجربه بودنش هست .

در هر حال ما هرگز و به هیچ قیمتی از اصول اولیه فنی و ایمنی در کارمون فاصله نمیگیریم .
                  www.i-phone.ir
                  !Square the circle

تلگرام:
                  ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                  صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                  X