اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ریختن برنامه با آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ریختن برنامه با آیتونز

سلام.
    من یه 5s دارم که با آیتونز کامپیوترم برنامه هامو سینک کردم.الان میخوام گوشی دوستمم که یه اپل آیدی دیگه داره باهاش اول گوشیشو ریستور کنم، بعد براش برنامه های توی گوشیش رو برگردونم.چی کار کنم که library من بهم نخوره و بتونم برنامه های توی گوشیش رو برگردونم؟
    اپل آیدیشم دارم.

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
    سلام.
    من یه 5s دارم که با آیتونز کامپیوترم برنامه هامو سینک کردم.الان میخوام گوشی دوستمم که یه اپل آیدی دیگه داره باهاش اول گوشیشو ریستور کنم، بعد براش برنامه های توی گوشیش رو برگردونم.چی کار کنم که library من بهم نخوره و بتونم برنامه های توی گوشیش رو برگردونم؟
    اپل آیدیشم دارم.
    شما برید به مسیر
    C:\Users\username\Music
    فولدر itunes رو به itunes.old تغییر نام بدید.
    ایتونز رو باز کنید اپل ایدی دوستتون رو authorize کنید و برنامه هارو به ایتونز منتقل کنید و سینک کنید.
    بعد از اتمام کار دوباره به همون میسر برید و فولدر itunes رو پاک کنید و itunes.old رو به itunes تغییر نام بدید.

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
      شما برید به مسیر
      C:\Users\username\Music
      فولدر itunes رو به itunes.old تغییر نام بدید.
      ایتونز رو باز کنید اپل ایدی دوستتون رو authorize کنید و برنامه هارو به ایتونز منتقل کنید و سینک کنید.
      بعد از اتمام کار دوباره به همون میسر برید و فولدر itunes رو پاک کنید و itunes.old رو به itunes تغییر نام بدید.
      بعد این کار دوستم میتونه با اپل آیدی خودش از اپ استور برای گوشیش دانلود کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
        بعد این کار دوستم میتونه با اپل آیدی خودش از اپ استور برای گوشیش دانلود کنه؟
        دوستتون همیشه میتونه با اپل ایدی خودش برنامه دانلود کنه!!

نظر

صبر کنید ..
        X