اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ کردن 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنگ کردن 5s

سلام دوستان.من گوشیم هنگ کرده روی صفحه لاک اسکرین قفل شده خاموش هم نمیشه با دکمه پاور فقط وقتی همه دکمه ها رو با هم فشار میدم ریست میشه و دوباره هنگ می کنه-چیکار کنم؟

رسيتور ميكنيد!ببريد تو حالت dfu مد و وصل كنيد به pc و ريستور كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
      رسيتور ميكنيد!ببريد تو حالت dfu مد و وصل كنيد به pc و ريستور كنيد

بک اپ نگرفتم ازش!

نظر

نوشته اصلی توسط navid240 نمایش پست ها
        بک اپ نگرفتم ازش!
        الان چه ربطي داره؟خوب نگرفته باشيد؟بالاخره نياد بالا مجبوريد ريستور كنيد يا نه؟

نظر

الان چه ربطي داره؟خوب نگرفته باشيد؟بالاخره نياد بالا مجبوريد ريستور كنيد يا نه؟

با چی باید ریستور کنم؟

نظر

با چی باید ریستور کنم؟
            داداش گلم ios 8.2 رو داولند كن با ايتيونز ريستور كن گوشيتو خوب

نظر

داداش گلم ios 8.2 رو داولند كن با ايتيونز ريستور كن گوشيتو خوب

فهمیدم اینجاش رو ولی وقتی می خوام ریستور کنم اینو مینویسه: go to icloud sitting on your phone and turn off find my iphone before reseting your phone

چیکارش کنم اینو؟

نظر

فهمیدم اینجاش رو ولی وقتی می خوام ریستور کنم اینو مینویسه: go to icloud sitting on your phone and turn off find my iphone before reseting your phone

چیکارش کنم اینو؟
                Settings -> iCloud -> Find my iPhone --> Off

نظر

نوشته اصلی توسط niceboy_1373 نمایش پست ها
                  Settings -> iCloud -> Find my iPhone --> Off
                  ایننو گه میدونم ولی گوشی قفله کلا هنگه-نمیتونم بازش کنم-رو لاک اسکرین هنگ کرده

نظر

ایننو گه میدونم ولی گوشی قفله کلا هنگه-نمیتونم بازش کنم-رو لاک اسکرین هنگ کرده
                    باید گوشی رو خاموش کنید و در حالی که دکمه ی Home رو گرفتید کابل USB رو وصل کنید تا علامت iTunes و کابل Lightning در گوشی ظاهر بشه. به این حالت DFU Mode میگن که دوستان بهتون گفتن. در این حالت دیگه خاموش کردن Find my iPhone نیاز نیست.
                    ویرایش توسط niceboy_1373 : https://i-phone.ir/forums/member/72768-niceboy_1373 در ساعت 22-03-2015, 05:23 PM

نظر

[QUOTE=niceboy_1373;998782]باید گوشی رو خاموش کنید و در حالی که دکمه ی Home رو گرفتید کابل USB رو وصل کنید تا علامت iTunes و کابل Lightning در گوشی ظاهر بشه. به این حالت DFU Mode میگن که دوستان بهتون گفتن. در این حالت دیگه خاموش کردن Find my iPhone نیاز نیست.[/QUOTE
                      رفتم یه فروشگاه اپل گفت گوشه ال سی دی هم پرش داره-گفت مشکل یخت افزاریه و گفت اگه ریستور کنم ممکنه کلا بالا نیاد!

نظر

هنگ کردن 5s

[QUOTE=navid240;998812]
                        نوشته اصلی توسط niceboy_1373 نمایش پست ها
                        باید گوشی رو خاموش کنید و در حالی که دکمه ی Home رو گرفتید کابل USB رو وصل کنید تا علامت iTunes و کابل Lightning در گوشی ظاهر بشه. به این حالت DFU Mode میگن که دوستان بهتون گفتن. در این حالت دیگه خاموش کردن Find my iPhone نیاز نیست.[/QUOTE
                        رفتم یه فروشگاه اپل گفت گوشه ال سی دی هم پرش داره-گفت مشکل یخت افزاریه و گفت اگه ریستور کنم ممکنه کلا بالا نیاد!
                        پرش گوشه ی LCD فوقش اگه سخت افزاری هم باشه مربوط به خود LCD میشه. به بالا اومدن دستگاه چه ربطی داره؟! تازه اگه مثلا چیپ یا حافظه ی دستگاه آسیب دیده باشه هم فرقی به حالتون نمیکنه ریستور کنید یا نه یا بالا بیاد یا نه، به هر حال بعد از تعمیر سخت افزاری با ریستور بالا میاد. هدف اینه که شما هر کاری که ممکنه بکنید تا حد الامکان از باز شدن بی خود گوشی جلوگیری بشه. مغازه دارها به فکر منافع خودشون هستن نه شما.
                        اپل هم فروشگاه نداره تو ایران.

ویرایش توسط niceboy_1373 : https://i-phone.ir/forums/member/72768-niceboy_1373 در ساعت 23-03-2015, 11:35 AM

نظر

صبر کنید ..
                        X