اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم ارتباط wifi گوشی با مودم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم ارتباط wifi گوشی با مودم

سلام دوستان من 5اس دارم از محل کارم نمیتونم وارد وای فای بشم . یعنی اسم میاد و گزینه رمز هم میده وقتی رمز رو میدم هی سرچ میکنه ولی وارد نمیشه

نوشته اصلی توسط ali reza 1980 نمایش پست ها
    سلام دوستان من 5اس دارم از محل کارم نمیتونم وارد وای فای بشم . یعنی اسم میاد و گزینه رمز هم میده وقتی رمز رو میدم هی سرچ میکنه ولی وارد نمیشه
    یه بار forget pass کن ببین جواب میده
    اطفا از عنوان مناسب تر برای پستتون استفاده کنین

نظر

زیاد وارد نبودم شرمنده . امنظورتون forget this network هستش

نظر

زیاد وارد نبودم شرمنده . امنظورتون forget this network هستش
        بله اینکار انجام بدین

نظر

نشد . وقتی که گوشی رو خریدم فروشنده چون وای فای نداشت با سیم کارت ایرانسل خودش گوشیم رو راه اندازی کرد یعنی اون زمان صد درصد وای فای کار میکرده . حالا نمیدونم چرا ا اینطوری شده . یه سوال دیگه گزینه ask to join network باید خاموش باشه یا روشن ؟

نظر

نشد . وقتی که گوشی رو خریدم فروشنده چون وای فای نداشت با سیم کارت ایرانسل خودش گوشیم رو راه اندازی کرد یعنی اون زمان صد درصد وای فای کار میکرده . حالا نمیدونم چرا ا اینطوری شده . یه سوال دیگه گزینه ask to join network باید خاموش باشه یا روشن ؟
            رابطی به اون نداره باید خاموش باشه
            به وایرلس دیگه تست کردین ؟

نظر

اگر بلدی اسم مودمت رو عوض کن مشکلت حل میشه

نظر

برای حل این مشکل کافیه به قسمت تنظیمات مودم برید و کشور رو آمریکا انتخاب کنید !

نظر

سلام
                  من محل اقامت توی گوشی رو امریکا انتخاب کردم و تنظیمات مودمم هم روی آمریکا است .
                  ولی باز گوشیم به وای فای کانکت نمیشه ، جاهای دیگه امتحان کردم جواب میده ، فقط وای فای خونه اینطوریه !

نظر

نوشته اصلی توسط 30not30 نمایش پست ها
                    سلام
                    من محل اقامت توی گوشی رو امریکا انتخاب کردم و تنظیمات مودمم هم روی آمریکا است .
                    ولی باز گوشیم به وای فای کانکت نمیشه ، جاهای دیگه امتحان کردم جواب میده ، فقط وای فای خونه اینطوریه !
                    سلام
                    اگه زیاد تنظیمات مودم رو دستکاری کردید بهتره یکبار به حالت کارخانه ( Reset Factory ) برگردونید و دوباره فقط تنظیمات اصلی رو انجام بدید.
                    ( VPI/VCI و نوع کانکشن ، نام وایرلس و ... )

نظر

اگه دستگاه دیگری میتونه به مودم وصل بشه پس کاریش نداشته باشید.
                      توصیه میکنم تنظیمات شبکه گوشی رو از قسمت جنرال در ستینگ ریست کنید احتمال درست شدنش هست.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                      X