اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاك.شدن عكس هـا و ويديو هـا وشماره تلفون هـا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاك.شدن عكس هـا و ويديو هـا وشماره تلفون هـا

سلام دوستان من ايفونم را تأزه خريده ام وتا حالا اون را به كامپيوتر وصل نكرده بودم امروز او نو به لپ تاب دوستم وصل كرديم تا به اون اهنگ بزنيم ولي الان تمام عكس هام و ويديو هام پريده وشماره تلفن هاي دوستم وتمام اطلاعاتي كه او داشت الان رو گوشي من است،،،،،،،،چه بأيد كرد لطفا كمك شود،،،،،

نوشته اصلی توسط sina2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ايفونم را تأزه خريده ام وتا حالا اون را به كامپيوتر وصل نكرده بودم امروز او نو به لپ تاب دوستم وصل كرديم تا به اون اهنگ بزنيم ولي الان تمام عكس هام و ويديو هام پريده وشماره تلفن هاي دوستم وتمام اطلاعاتي كه او داشت الان رو گوشي من است،،،،،،،،چه بأيد كرد لطفا كمك شود،،،،،
    سلام دوست عزیز.
    چون شما با ایتونز دوستتون سینک کردید تمام اطلاعات خودتون پاک شده و اطلاعات دوستتون روی گوشیتون دخیره شده.
    برای حل مشکلتون گوشی رو وصل کنید به ایتونز سیستم خودتون و اخرین بکاپی رو که از گوشیتون گرفتید برگردونید.
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز.
      چون شما با ایتونز دوستتون سینک کردید تمام اطلاعات خودتون پاک شده و اطلاعات دوستتون روی گوشیتون دخیره شده.
      برای حل مشکلتون گوشی رو وصل کنید به ایتونز سیستم خودتون و اخرین بکاپی رو که از گوشیتون گرفتید برگردونید.
      ایشون گفته اند که تا حالا به هیچ کامپیوتری وصل نکرده آیفونشو و اولین بار به سیستم دوستش وصل کرده یعنی بک آپی هم نداره

نوشته اصلی توسط unique102
      عکس و فیلم رو که میشه بازیابی کرد
      فقط سعی کنید گوشیتون رو با حالت mass storage به پی سی یا لپتاپ وصل کنید
      بعد نرم افزار flash memory toolkit رو روی ویندوز نصب کنید و با اون ریکاوری کنید

شماره ها دقیقا چه شدن ؟
      مگه گوشی سیمیبن یا آندرویید هستش که حالت mass storage داشته باشه؟ ایشون از آیغون حرف میزنه

لطفا راه حلی ندارید گمراهش نکنید

شما مدل گوشیتون چیه؟ ایا iCloud روگوشتون فعال بوده ؟
      ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 25-10-2013, 10:52 PM

نظر

شما وقتي گوشي رو به آيتيونز وصل ميكني معمولا بطور خودكار بكاپ ميگيره يه نگاه به سيستم دوستت بنداز ببين بكاپي پيدا نميكني!
        و در آخر اين راه هم تست كن ضرر نداره
        How to Recover Deleted Photos from iPhone 5/4S/4/3GS/3
        موفق باشي

نظر

صبر کنید ..
        X