اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات من با ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلات من با ایفون

سلام ببخشید من تاپیک زدم تازه عضو انجمن شدم و به جمع ایفونی ها پیوستم
    من یه ایفون 5 دارم
    خیلی مبتدی هستم و چیزی ازش سر در نمیارم

چند تا سوال داشتم اگه میشه با ذگر شماره ج بدید که گیج نشم

1- نرم افزار بلوتوث نداریم واس انتقال فیل بین اندروید و ای او اس؟ چون با زاپیا و شر ایت اصلا همو پیدا نمیکنن گوشیا اگرم پیدا کنن و ارسال بشه سرعتشون خیلی پایینه

2- وقتی موزیک رو برام ارسال میکنن توی نرم افزار موزیک نمیره و مجبورم توی زاپیا دونه دونه پلی کنم و خیلی سخته

3-من گوشیمو فقط داخل واحد خودمون میزنم شارژ انتنم میره و میشم no servic دلیلش چیه؟ جاهای دیگه این مشکلو ندارم حتی با شارژر اصلی و نو جدید هم توی خونه این مشکلو دارم

4-من وقتی گوشیم خاموشه میزنم به شارژ با اتصال شارژر خود به خود روشن میشه چرا؟

5-دانلود منیجری که نصب کردم وقتی ازش میام بیرون دانلود رو قط میکنه و لینکی که توش ثبت کرده بودم هم پاک میشه چرا؟

6- غیر ایتونز راه ساده تری نیست مثل اندروید از کامپیوتر به گوشی موزیک و بازی و... انتقال داد؟

7- کلا من باید برای گوشی دادن موزیک و دیدن کلیپ و... چه نرم افزار هایی رو بریزم که اینترنت نخواد؟

ممنون میشم ج بدید بببخشید که زیاد بود.
    اگر هم جای تاپیکم اشتباهه شرمنده تازه اومدم

سلام دوست عزیز مبارکتون باشه
    1-باید گوشیتونو جیلبریک کنید و ایربلو شیرینگ رو نصب کنید
    2-این هم با جلبریک و نصب ifile میتونید انتقالشون بدید
    3-احتمالا اون نقطه از ساختمونتون خوب آنتن نمیده
    4-آیفون همینطوریه
    5-آیفون همینطوریه-شاید با جلبریک و نصب یه توییک خاص حل بشه
    6-با برنامه itools
    7-نرم افزارهای پیشفرضشم اینترنت نمیخواد
    اینجا سوالاتتون رو بپرسید
    http://www.i-phone.ir/forums/thread73623.html
    ویرایش توسط grand123 : https://i-phone.ir/forums/member/21495-grand123 در ساعت 16-09-2015, 10:39 AM

نظر

خوب من جیلبریک نمیخوام بکنم راهی نیس؟با همون زاپیا و شر ایت و مشابهش فایلو منتقل کنم بین اندروید و ای او اس ؟

یا این که بدون جلبریک به صورت دستی فایل هایی که از طریق زاپیا برام اومده رو منتقل کنم به پوشیه موزیک؟

مرسی ممنونم:d

نظر

خیر این برنامه ها مخصوص اندرویده نه ios

نظر

خوب آخه الان یه مشکلی هست
          من ifilo ریختم ولی اصلا پوشه ای نداره که فایلایی که از زاپیا برام فرستادن یا از رادیوجوان دانلود کردم رو منتقل کنم؟دقیقا چجوری باید این کارو بکنم ممنون میشم ج بدین

نظر

نوشته اصلی توسط bingo55521 نمایش پست ها
            خوب آخه الان یه مشکلی هست
            من ifilo ریختم ولی اصلا پوشه ای نداره که فایلایی که از زاپیا برام فرستادن یا از رادیوجوان دانلود کردم رو منتقل کنم؟دقیقا چجوری باید این کارو بکنم ممنون میشم ج بدین
            ifile رو که باید جلبریک باشین تا از سایدیا نصب کنین!!!
            شما یه کار دیگه میتونید بکنید:برنامه itools رو روی کامپیوترتون نصب کنید بعد میتونید راحت و بدون جلبریک فایل هایی رو که داخل برنامه ها هست رو به برنامه های دیگه انتقال بدین

نظر

صبر کنید ..
            X