اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ثابت موندن اپها در هنگام ورود بدون افکت خاصی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ثابت موندن اپها در هنگام ورود بدون افکت خاصی

سلام خسته نباشید
    من یه مشگلی دارم از وقتی گوشیرو آپدیت کردم وقتی گوشی رو از حالت لاک در میارم طبق معمول باید اپها از عقب وارد صفحه بشن ولی تصویرم ثابته و اپها مثل آیفونهایی که دوستام دارن وارد نمی شه بلکه اپام ثابته باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید

این رو چک کن ببین غیر فعالش نکردی ؟

http://www.iclarified.com/35637/how-...in-ios-7-video

ظاهرا شما آیفون 5 داری اما روی آیفون 4 یه سری از افکت ها غیر فعاله کلا ...

نظر

با سلام دوست عزيز احتمالاً با يك ريست دستي درست ميشه( home+sleep (power بگير به مدت10 ثانيه درست ميشه اگه نشد يه ريستور بكن ايشالا كه درست بشه ولي جاي نگراني نيست دوست عزيز

نظر

سلام اون مراحلی رو که گفتی رفتم و اون گزینه آن بود حالا چیکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط رضااجوری نمایش پست ها
          سلام اون مراحلی رو که گفتی رفتم و اون گزینه آن بود حالا چیکار کنم
          حالا يك بار off كن ببين درست ميشه

نظر

آره آیفون 5 دارم وقتی گوشی رو به 7.03 آبدیت کردم این مشکل به وجود اوم حتی وقتی به 7.04 هم ارتقا دادم باز این مشگل حل نشد

- - - - - - - - - -

یعنی چی آف کنم ؟

نظر

دوست عزیز 10 ثانیه هم نگه داشتم ولی درست نشد ریستور کنم یعنی اینکه کل برنامه ها بپره یا اینکه فقظ یه بار خاموش روشن کنم؟

نظر

آره آیفون 5 دارم وقتی گوشی رو به 7.03 آبدیت کردم این مشکل به وجود اوم حتی وقتی به 7.04 هم ارتقا دادم باز این مشگل حل نشد

- - - - - - - - - -

یعنی چی آف کنم ؟
                اون گزينه reduce motion اگر on هست off كن

نظر

بابا دمت گرم واقعا ازت ممنونم مرسی بابت لطفت می شه یه سوال دیکه بکنم می خواستم ببینم این آیکونی که کار دکمه home یا قفل رو انجام می ده پیش زمینه اش برای من سیاهه در حالی که برای دوستام مثل آینه شده اونو چیکارش کنم درست شه

- - - - - - - - - -

یعنی اگه اینم حل بشه خیلی عالیه

نظر

نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
                    اون گزينه reduce motion اگر on هست off كن
                    دوست عزيز اگر درست شد كه هيچ اگه نشد يكبار ريست all setting كنيد اگه بازهم درست نشد فرمور 7.0.4 براي گوشيتون از انجمن دانلود كنيد فقط به اين نكته توجه كنيد كه فرمور مدل گوشي خودتونو دانلود كنيد ( مدل گوشيتونو پشت قاب زده) بعد با گرفتن دكمه shift در ويندوز و ويستور گوشيتونو ويستور كنيد ولي قبل ريستور از گوشيتون حتماً بكاپ بگيريد اموزش در سايت هست هم بكاپ هم ريستور

نظر

بابا دمت گرم واقعا ازت ممنونم مرسی بابت لطفت می شه یه سوال دیکه بکنم می خواستم ببینم این آیکونی که کار دکمه home یا قفل رو انجام می ده پیش زمینه اش برای من سیاهه در حالی که برای دوستام مثل آینه شده اونو چیکارش کنم درست شه

- - - - - - - - - -

یعنی اگه اینم حل بشه خیلی عالیه
                      settings / general / accessibility / increase contrast / off
                      طبق بالا عمل كنيد مشكلتون حل ميشه
                      موفق باشيد
                      ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 21-12-2013, 02:47 PM

نظر

دوست عزيز براي سپاس از دكمه سپاس استفاده كن كاري نكردم بيشتر راهنماييو مديريت كرد كدوم دكمه منظورتassitive touch؟
                        Conterast رو off كن
                        ویرایش توسط em3gs : https://i-phone.ir/forums/member/25550-em3gs در ساعت 21-12-2013, 02:43 PM

نظر

صبر کنید ..
                        X