اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطع شدن وايفا در ايفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قطع شدن وايفا در ايفون

سلام خدمت دوستان انجمن
    يك سوال دارم چي كار كنم وقتي كه به وايرلس وصل ميشم بعد از خاموش شدن صفحه گوشيم ارتباط با وايرلس قطع ميشه
    بخاطر همين واسه ابديت كردن گوشي يا دانلود نرم افزار هاي حجيم بايد صفحه نمايش رو روشن بذارم
    ايا تنظيمات خاصي بايد انجام بدم يا نرم افزار خاصي بايد بريزم؟
    ايا مشكل دستگاه هاي ios است؟
    ممنون ميشم پاسخ بديد.

یه ذور ریست نتورک کنید شاید درست شد .

اگه حل نشد:

گوشی جیلبرکه ؟

اگه جیلبریکه insomnia pro رو از سیدیا نصب کنید . اگه جیلبریک نیست گوشی رو یه دور ریست ستینگ کنید .

نظر

دوست عزيز بلافاصله كه قطع نميشه بعد از مثلا ٥ دقيقه
      خير ios7.0.2هستم
      حل نشد

نظر

قطع شدن وايفا در ايفون

ريست نتورك ديگه چيه؟

نظر

والا من که متوجه دوتا پسته قبلیه شما نمیشم. من نپرسیدم کی قطع میشه اصلا! و از طرفی شما ریست نتورک رو نمیدونید کجاست چیو زدین نه حل نشد ؟!!!!

setting \general\reset\reset network setting

نظر

قطع شدن وايفا در ايفون

يعني واسه شما بعد اين كه صفحه ايفونتون رو خاموش مي كنيد اتصال واي فاي قطع نميشه و اگه دانلودي داشته باشيد ادامه پيدا مي كنه؟
            ویرایش توسط safdari : https://i-phone.ir/forums/member/99497-safdari در ساعت 25-10-2013, 01:36 PM

نظر

نوشته اصلی توسط safdari نمایش پست ها
              يعني واسه شما بعد اين كه صفحه ايفونتون رو خاموش مي كنيد اتصال واي فاي قطع نميشه و اگه دانلودي داشته باشيد ادامه پيدا مي كنه؟
              خیر قطع نمیشه . اصلا منطقی نیست که قرار باشه صفحه گوشی دائما روشن باشه.

نظر

شما یک بار ریست نتورک ستینگ کن احتمال داره درست بشه. اگه نشد ریستور کنید دوباره تست کنید. اگه باز نشد به مودم که کانکت شدین برین تو تنظیمات و ببینید dns شما چیه. اگه فقط 192.168.1.1 تو قسمت dns بود 8.8.8.8 و dns آی اس پی رو که می تونید از تو مودم ببینید اون رو هم وارد کنید. Dns هارو هم با علامت کاما از هم جدا کنید. تمام این کارها رو که انجام دادین باید مشکل قطعی وای فای درست بشه. اگه بازم نشد به جز تعویض مودم راهی نمیمونه. مدل دقیق مدمتون رو هم بگین بهتر میشه توضیح داد.

منم این مشکل رو داشتم و در آخر با تعویض مودم مشکلم حل شد. بهترین مودم که سازگاریه بسیار خوبی با کلیه محصولات اپل داره لینکسیس هست.
                ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 25-10-2013, 03:48 PM

نظر

منم همين مشكلو داشتم توي ios6 بعدش توي ios7 نداشتم ولي بعد از ios 7.0.3 اين مشكل پيش اومد و تنها راهش كه بتونه مشكلو فيكس كنه البته به نظر من يه بار با itunes واي فا سينك كن به احتماله ٩٠٪ درست ميشه براي من كه درست شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

صبر کنید ..
                  X