اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با فلش دوربین بعد از آپدیت iOS 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با فلش دوربین بعد از آپدیت iOS 7

سلام

دوستان من گوشیم وقتی روی iOS 7 بود فلش دوربینش کامل کار میکرد.از زمانی که با خود گوشی آپدیت کردم به 7.0.2 فلش دوربین از کار افتاده و اصلا کار نمیکنه.دیروز با آخرین ورژن آیتونز به 7.0.3 ریستور کردم اما باز هم مشکل پا برجاست

به نظرتون چیکار میشه کرد؟

چون ریستور کردید و باز هم فلش کار نمیکنه به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری دارید با دفتر سایت تماس بگیرید

نظر

مشکل سخت افزاری اونم فقط بعد از آپدیت آخه؟؟؟!!!

نظر

نوشته اصلی توسط roze.narengy نمایش پست ها
        اگه نرمافزاری بود با ریستور کردن حل میشد

نظر

سلام
          خیر دوست من، اگه بکاپ رو برگردوندید بعد از ریستور یک دور ریستور کنید و بکاپ رو بر نگردونید.

نظر

خدارو شکر کن باز فقط فلش ه مال شما ... مال من دوربین و فلش ه بعد از آپدیت به iOS 7

نظر

نوشته اصلی توسط R.NaFaS نمایش پست ها
              خدارو شکر کن باز فقط فلش ه مال شما ... مال من دوربین و فلش ه بعد از آپدیت به iOS 7
              ميشه بيشتر توضيح بديد يعني ريستور كردي به چه ورژني از ios7 كه اين مشكل برات پيش اومده؟

نظر

گویا این مشکل برای افراد دیگر هم رخ داده

وقت نکردم گفتگو هاش رو بخونم ولی گفتم براتون لینکش رو بذارم شاید به دردتون خورد
                ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 25-10-2013, 01:03 AM

نظر

سلام

دوستان من گوشیم وقتی روی iOS 7 بود فلش دوربینش کامل کار میکرد.از زمانی که با خود گوشی آپدیت کردم به 7.0.2 فلش دوربین از کار افتاده و اصلا کار نمیکنه.دیروز با آخرین ورژن آیتونز به 7.0.3 ریستور کردم اما باز هم مشکل پا برجاست

به نظرتون چیکار میشه کرد؟
                  شما از چه طريقي فلش رو تست ميكني؟
                  با برنامه مخصوص فلش؟يا دوربين؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad_c++ نمایش پست ها
                    ميشه بيشتر توضيح بديد يعني ريستور كردي به چه ورژني از ios7 كه اين مشكل برات پيش اومده؟
                    رو نسخه های بتا ۳ یا ۴ بود که دوربین و فلش کلا از کار افتاد تا همین ورژن ۷.۰۳ ( فقط دوربین جلو کار میکنه )

این طور که توی نت فهمیدم گوشی رو براتون عوض می کنن اگه برین اپل استور
                    پارت نامبر گوشی lla هست و متاسفانه فقط توی آمریکا عوض می کنن !!

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                      سلام
                      خیر دوست من، اگه بکاپ رو برگردوندید بعد از ریستور یک دور ریستور کنید و بکاپ رو بر نگردونید.
                      ممنون میشم بگید چطور میتونم اینکارو بکنم دوست من؟آخه شنیدم یکبار بیشتر نمیشه به یه ورژن ریستور کرد!
                      نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
                      گویا این مشکل برای افراد دیگر هم رخ داده

وقت نکردم گفتگو هاش رو بخونم ولی گفتم براتون لینکش رو بذارم شاید به دردتون خورد
                      ممنون تو تاپیک مشابهی توی اپل پست گذاشتم اما ظاهرا کسی پاسخگو نیست
                      نوشته اصلی توسط R.NaFaS نمایش پست ها
                      رو نسخه های بتا ۳ یا ۴ بود که دوربین و فلش کلا از کار افتاد تا همین ورژن ۷.۰۳ ( فقط دوربین جلو کار میکنه )

این طور که توی نت فهمیدم گوشی رو براتون عوض می کنن اگه برین اپل استور
                      پارت نامبر گوشی lla هست و متاسفانه فقط توی آمریکا عوض می کنن !!
                      ببخشید پارت نامبر رو چطور تشخیص میدید؟

نظر

ممنون میشم بگید چطور میتونم اینکارو بکنم دوست من؟آخه شنیدم یکبار بیشتر نمیشه به یه ورژن ریستور کرد!

ممنون تو تاپیک مشابهی توی اپل پست گذاشتم اما ظاهرا کسی پاسخگو نیست

ببخشید پارت نامبر رو چطور تشخیص میدید؟
                        سلام با اجازه از اساتيد
                        ١-شما به آخرين ورژن هر چقدر بخواين ميتونيد ريستور كنيد روش ريستور خاصي هم نداره مثل دفعه اولي كه ريستور ميكنيد

٢-انگار خيلي ios7 رفته زير سوال كه چرا بايد همچين باگ بزرگي داشته باشه!به نظر من اين ضعف سيستم كنترل وتست ورژن قبل از ارائه رو نشون ميده!!! از اپل بعيد بود

٣- پارت نامبر گوشي رو ميتونيداز پشت جعبه يا از طريق setting->general->about->model
                        مشاهده كنيد
                        موفق باشيد
                        ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 25-10-2013, 03:09 PM

نظر

صبر کنید ..
                        X