اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل کوچک بودن کلیدهای کی برد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل کوچک بودن کلیدهای کی برد

سلام دوستان
    آیا میشه کی برد apple هم کی بردش به صورت numpad بشه آخه کی برد خودش خیلی ریزه برا تایپ کردن سخته
    باتشکر
    و سئوال دوم
    من وقتی میخوام برنامه هامو تو app store آپدیت کنم ولی همش بهم پیام میده که باید پسورد apple id رو بدم و هرکاری میکنم که با apple id خودم وارد بشم نمیشه باید چیکار کنم
    الان پسورد apple id کسی که برام جیلیبریگ کرده رو میخواد

نوشته اصلی توسط a.gharibi29 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا میشه کی برد apple هم کی بردش به صورت numpad بشه آخه کی برد خودش خیلی ریزه برا تایپ کردن سخته
    باتشکر
    و سئوال دوم
    من وقتی میخوام برنامه هامو تو app store آپدیت کنم ولی همش بهم پیام میده که باید پسورد apple id رو بدم و هرکاری میکنم که با apple id خودم وارد بشم نمیشه باید چیکار کنم
    1-نه نمیشه یه صورت عادی!

2-موقع دانلود از اپ استور باید اپل ایدی داشته باشید و به همراه پسوردش.اگه اپل ایدی یکی دیگه رو دستگاه ست هست و پسورد ندارین یا باید پسورد ازش بگیرید یا این که یه اپل ایدی جدید بسازید تا راحت شید و دانلود کنید
    ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 16-08-2013, 01:02 AM
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط a.gharibi29 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      باتشکر
      و سئوال دوم
      سلام
      مورد اول رو که دوستمون توضیح دادند....
      در مورد سئوال دوم خواستم بگم گه از این طریق روی گوشی آیدی خودتون رو وارد کنید:

General\Settings\iTunes & App Stores

روی کامپیوتر هم که خیلی کار سختی نیست....
      در مورد برنامه هایی که قبلا با اپل آیدی دیگری ریخته شده کاری نمیتونید انجام بدید ... اگر برنامه های Free هستند ، آنها را پاک کنید و با آیدی خودتان دوباره دانلود کنید و اگر هم Free نیستند بهتره که حتی الامکان آنها را آپدیت نکنید.

نظر

صبر کنید ..
      X