اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلاخره جیلبریک کنیم یانه؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بلاخره جیلبریک کنیم یانه؟؟؟

من گوشی 4s مو تازه گرفتم.خیلی برنامه هاشو میتونم بدون نیاز به جیلبریک کردن روش نصب کنم(الان حدود13 گیگ روش نصب کردم)ولی بعضی برنامه های جزئی مثل caller id fixکه با اینکه جزئیه ولی خیلی مهمه ظاهرا فقط از سیدیا قابل نصبه.بنابراین باید حتما قبلش گوشی جیلبریک بشه ولی یه متخصصی تو این زمینه میگفت اصلا گوشیتو جیلبریک نکن!چون دیگه واست آیفون نمیشه و یه سری مشکلاتی واست پیدا میشه و اینا...
    حالا من نمیدونم واقعا جیلبریک کنم یانه؟؟؟
    اگر کنم میترسم دچار مشکل بشم،اگر نکنم این برنامه هه رو نمیتونم نصب کنم
    به نظر شما من چی کارکنم؟؟؟؟

اصلا مشکلی پیش نمیاد جلبریکش کن خیالت راحت

نظر

مشکلی که ایجاد نمی شه، نگران این مسئله نباشید.

با در نظر گرفتن این موضوع خودتون تصمیم بگیرید

نظر

مشکلی پیش نمیاد ، خیالت راحت
        در ضمن اگه به احتمال 1 درصد هم مشکل پیش بیاد با ریستور کردن اون مشکل برطرف میشه
        در ضمن ورژن گوشیتون چیه؟
        شاید اصلا جیلبرک نشه

نظر

نوشته اصلی توسط mahi72 نمایش پست ها
          من گوشی 4s مو تازه گرفتم.خیلی برنامه هاشو میتونم بدون نیاز به جیلبریک کردن روش نصب کنم(الان حدود13 گیگ روش نصب کردم)ولی بعضی برنامه های جزئی مثل caller id fixکه با اینکه جزئیه ولی خیلی مهمه ظاهرا فقط از سیدیا قابل نصبه.بنابراین باید حتما قبلش گوشی جیلبریک بشه ولی یه متخصصی تو این زمینه میگفت اصلا گوشیتو جیلبریک نکن!چون دیگه واست آیفون نمیشه و یه سری مشکلاتی واست پیدا میشه و اینا...
          حالا من نمیدونم واقعا جیلبریک کنم یانه؟؟؟
          اگر کنم میترسم دچار مشکل بشم،اگر نکنم این برنامه هه رو نمیتونم نصب کنم
          به نظر شما من چی کارکنم؟؟؟؟
          خوب البته اگر جیلبرک کنید امکانات بیشتری در اختیارتون هست
          تازه اگر به مشکل بخورید با ریستور همش حل میشه
          شما روی چه ورژنی هستی ؟ این برنامه که گفتی که الان دیگه نیازی بهش نیست کالرایدی و میگم خیلی وقته نیازی به نصبش نیست

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

caller id fix که دیگه قدیمی شده و از ios5 به بعد این شمکلش درست شده و لازم به این برنامه دیگه نیست

نظر

صبر کنید ..
            X