اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم نمایش برنامه های نصب شده در منو هوم ( در قسمت سرچ دستگاه نمایش داده می شود )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم نمایش برنامه های نصب شده در منو هوم ( در قسمت سرچ دستگاه نمایش داده می شود )

سلام دوستان
    من تازه گوشی 4s خریدم . حالا نمی دونم مشکل از تازه کاری منه یا از گوشی ؟
    مشکل اینه که من برنامه های کرکی که از طریقifun box روی گوشی نصب میکنم تو منوی هوم نشون داده نمیشه ولی تو قسمت search که اسمشو تایپ میکنم برنامه رو پیدا می کنه و به خوبی اجرا میشه .
    حالا دوستان به من بگن که مشکل از کجاس چه جوری باید برنامه هارو تو منوی اصلی بیارم ؟ اگه هم از جای خاصی باید منوی home رو mange کرد ممنون میشم توضیح بدین
    گوشی جیلبریک شده ورژن دستگاه 6.1.1 app sync هم داره

دوست عزیز حتما" بیشتر از 11 صفحه برنامه نصب روی گوشی شما نصبه و فقط تا 11 صفحه اول نشان داده میشه، درسته؟

اپل اجازه اینکه بیشتر از 11 صفحه برنامه در Home داشته باشید را نمی ده اما به وسیله توییک های سیدیا می تونید انجام بدید.

نظر

اتفاقا بک پوشه برنامه من غیب شد که فک کنم پاک شده پوشه وای برنامه ها از قیمت سرچ نشون داده میشن!!! میشه برشون گردوند؟؟

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط justified نمایش پست ها
        اتفاقا بک پوشه برنامه من غیب شد که فک کنم پاک شده پوشه وای برنامه ها از قیمت سرچ نشون داده میشن!!! میشه برشون گردوند؟؟

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2
        چند صفحه برنامه دارید؟؟
        اگه 11 صفحتون پره برید توی سیدیا و توییک overboard رو نصب کنید بقیه برنامه هاتون میاد.

نظر

Nopagelimits رو از سورس cydia.mobile4persian.net نصب کنید،تعداد صفحاتتون نامحدود میشه.

نظر

حالا چرا توییک نضب کنه ؟!

اگه نخواستی توییک نصب کنی فولدر بندی کن بعد یه دور خاموش روشن کن
            اینجوری مرتب میشه همه چی

نظر

صبر کنید ..
            X