اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در برنامه یاهو مسنجر بعد از اپدیت به6.1.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در برنامه یاهو مسنجر بعد از اپدیت به6.1.2

سلام.من گوشیمو اپدیت به 6.1.2 کردم الان که یاهو در حالت استند بای قرار داره دیگه الارم نمیده و تا بازش نکنم پیغامی نمیاد.قبلا 5.1.1 بودم این مشکلو نداشتم.میشه لطف کنین بگین چه مرگشه؟؟؟

هیشکی نیست جواب مارو بدهههههههههههه

نظر

منم همین مشکل رو دارم

نظر

دوست عزیز ماله منم این جوری شده.نمیدونم چرا

نظر

قسمته نوتیفیکیشن یاهو روشنه ؟ یه دور از قسمته ستینگه خوده یاهو، ریستش کنید . یا اینکه پاک کنید و مجدد نصبش کنید . ممکنه با اینا حل شه .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            قسمته نوتیفیکیشن یاهو روشنه ؟ یه دور از قسمته ستینگه خوده یاهو، ریستش کنید . یا اینکه پاک کنید و مجدد نصبش کنید . ممکنه با اینا حل شه .
            من هر کاری که بگید کردم ولی نمیدونم چشه.نوتیفیکیشنو به 100 حالت گذاشتم نشد.ریست کردم نشد.از نو نصب کردم بازم نشد.فیلمی داریماااااا .مرسی از دوستان

نظر

ربطي به اپديت نداره
              يهو اين مشكل براي همه پديدار شده
              منم اين مشكلو دارم
              با هيچي هم حل نميشه

كسي ميتونه يه درخواست انگليسي تنظيم بكنه كه بفرستيم به ياهو؟

نظر

برا واتس اپ و هر مسنجری که فکر کنید من این مشکلو من دارم رو ۴.فکر نکنم حل بشه.

نظر

من فکر میکنم چون بعد چند دقیقه که گوشی لاک میشه وای فای قطع میشه و وقتی که دوباره آنلاک میکنی وصل میشه واسه همین نت به یاهو نمیرسه . البته فکر کنما مطمئن نیستم

نظر

نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
                    ربطي به اپديت نداره
                    منم اين مشكلو دارم
                    با هيچي هم حل نميشه

من که انگلیسیم خوب نیست ولی یه چیز فرستادم برا یاهو هنوز که جوابی نگرفتم

نظر

نوشته اصلی توسط iArdavan نمایش پست ها
                      برا واتس اپ و هر مسنجری که فکر کنید من این مشکلو من دارم رو ۴.فکر نکنم حل بشه.
                      من رو 5.1.1 هیچ مشکلی نداشتم.واتس اپ و وایبر هم ***** شدن عزیز من اگه با چیز پی ان بری حله.متاسفانه اینجوری شده

نظر

نوشته اصلی توسط hamid1731 نمایش پست ها
                        من فکر میکنم چون بعد چند دقیقه که گوشی لاک میشه وای فای قطع میشه و وقتی که دوباره آنلاک میکنی وصل میشه واسه همین نت به یاهو نمیرسه . البته فکر کنما مطمئن نیستم
                        اصلا ربطی به این که شما گفتی نداره چون اصلا قطع نمیشه مگه اینکه خودتون قطع کنید

نظر

نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
                          ربطي به اپديت نداره
                          منم اين مشكلو دارم
                          با هيچي هم حل نميشه

البته بگم من وقتی که اپدیت کردم این مشکل برام پیش امد و به احتمال زیاد واسه اپدیت باشه.البته من جیلبریک هم کردم شاید مال اینم باشه.اگه از دوستان کسی هست که هنوز اپدیت نکرده و این مشکلو داره بگه

نظر

دوستان من مشکلم به صورت خودجوش درست شد حالا نمیدونم چه جوری ولی خداروشکر درست شد.موفق باشید

نظر

چند روز پيش جاي خوندم كه سرورهاي ياهو هك شده بودن ، شايد دليلش لين باشه البته منم يك ماه بيشتره كه اين مشكلو دارم و يك دفعه برنامه هنگ ميكنه و صفحه ثابت ميمونه ولي خودبخود درست ميشه . ضمنا تا جايي كه من يادمه از زماني كه اپليكيشن ياهو مسنجر و نصب كردم ( حدودو ١٥ ماه ) هيچ آپديتي براش ارائه نشده و اينم ميتونه علتي باشه . كاش ياهو هم با توجه به تعداد خيلي زياد كاربري كه در سراسر دنيا داشته ، يه فكري ميكرد و تركيبي از ايميلها و شكاره موبايلها و هر چيزي كه باعث اشتراك كاربرها ميشد رو با يه اپ جديد كه ميتونه به روز شدن مسنجر خودش باشه ارائه ميكرد . اونوقت مطمئنم كه ابزاري مثل وايبر و بقيه شون خيلي ضرر ميكردن . خب طولاني شد شرمنده كه جواب كاملي نداشتم

نظر

صبر کنید ..
                              X