اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرسنجی : بهترین راه برای محافظت از iphone 4s در مقابل خط و خش و نقطه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نظرسنجی : بهترین راه برای محافظت از iphone 4s در مقابل خط و خش و نقطه

سلام.... من چند وقتیه این گوشی رو دارم و واقعا با کناره های گوشی یعنی اون قسمت فلزی دور گوشی مشکل دارم.خیلی راحت خش میگیره.بامپر میزاری رد بامپر میمونه...خهر کاری کنی حتما یه چیزیش میشه.ساییدگی ایجاد میشه و یا نقطه های ریز روی اون قسمت میمونه...مطمئنا این مشکل خیلی های دیگه هم هست که مثل من روی ظاهر گوشی حساس هستند...پشت و روی گوشی رو میشه راحت با شیلد محافظت کرد.اما اون قسمت دور گوشی واقعا اعصاب خورد کنه...دوستان همه لطفا بیان نظر بدن و اونایی که چند ماهه گوشی رو دارن و مثل روز اول گوشی رو نگه داشتن راه حل ها و پیشنهاداتشون رو بدن....پیشاپیش ممنون

كيس هاي مختلفي هست كه ميتونيد استفاده كنيد بدون اين كه ردي به جا بذارن
    چه بامپري استفاده مي كنيد؟
    ویرایش توسط Nav ! D : https://i-phone.ir/forums/member/16549-nav-d در ساعت 27-12-2012, 10:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
      كيس هاي مختلفي هست كه ميتونيد استفاده كنيد بدون اين كه ردي به جا بذارن چه بامپري استفاده مي كنيد؟
      باور کنید تا حالا چیزی استفاده نکردم از ترس این که جاش بمونه...چون هرکی رو دیدم گفته رد بامپر مونده...من برام پشت و روی گوشی اصلا اهمیت نداره چون میتونم ازش محافظت کنم.اما اون دور تا دور گوشی واقعا آزار دهندست...همیشه تو دستم میگیرمش این چند روزی که خریدم از ترس خط و خش اما باز هم دو نقطه ریز گرفته.نمیدونم چیکار کنم و چی بزارم روش که مثلا 5.6 ماه دیگه هم همون جور بدون خط و خش و رد و نقطه و ساییدگی باشه...ممنون میشم واقعا راهنمایی کنید....

نظر

نظرسنجی : بهترین راه برای محافظت از iphone 4s در مقابل خط و خش و نقطه

نوشته اصلی توسط PATЯIOT نمایش پست ها
        باور کنید تا حالا چیزی استفاده نکردم از ترس این که جاش بمونه...چون هرکی رو دیدم گفته رد بامپر مونده...من برام پشت و روی گوشی اصلا اهمیت نداره چون میتونم ازش محافظت کنم.اما اون دور تا دور گوشی واقعا آزار دهندست...همیشه تو دستم میگیرمش این چند روزی که خریدم از ترس خط و خش اما باز هم دو نقطه ریز گرفته.نمیدونم چیکار کنم و چی بزارم روش که مثلا 5.6 ماه دیگه هم همون جور بدون خط و خش و رد و نقطه و ساییدگی باشه...ممنون میشم واقعا راهنمایی کنید....
        كيس هاي مارك معتبر معمولا خط و خش نميندازند
        بين بامپرها من چند ماه vapor blade كه كاملا فلزي هست استفاده ميكردم كه فوق العاده بود و هيچ خطي ننداخت
        كيس هاي griffin,ozaki,speck,xdoria, ... مارك هاي خوبي هستند و با قيمت مناسب ميتونيد تهيه كنيد.

نظر

اگه ژلاتینی پیدا کردین که چه بهتر.

من اگه بودم کیف آسانسوری براش میگرفتم چون دوست دارم موقع کار باهاش ، خود گوشی بیاد تو دستم

نظر

دوست عزیز بیش از یکسال و دو ماه هست که 4sدارم تا حالا هیچ خط و خشی رو ش نیفتاده چه نوار فلزیش چه پشت و رو ش تازه روشو اصلاً شیلدهم نذاشتم از روز اول ،گوشی های قبلیمم 2g ,3gs که الان دست خواهرزاده هامه مثل روز اولشوونن بدون هیچ محافظی ، کلاً عرض میکنم که بستگی به طرز استفاده ی خودتون داره و توصیه میکنم نه گوشی بلکه هر وسیله ای که واسه خریدنش این همه زحمت می کشیدو پول میدین بابتش بیشتر مواظبش باشید

نظر

می تونید از بامپر های مختلفی که در بازار موجود هست استفاده کنید که خوبی گوشی را نگهداری می کنه؛ مارک هایی مثل : Speck , گریفین هم خوب هستند...

نظر

صبر کنید ..
              X