اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریست آیفون 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریست آیفون 4s

سلام دوستان من چند ماهی میشه یک مشکل پیدا کردم گوشیم ماهی یک یا دو بار موقع کار کردن با اینترنت یا تو بازی ها یک دفعه مثل حالتی که خاموش و روشن شه لوگوی اپل میاد و بعد از چند دقیقه هم عادی روی صفحه ی home میاد گوشیم تقریبا 10gig فضای خالی هم داره می خواستم ببینم مشکل از چیه؟ممکنه دردسر ساز شه؟iphone 4s,ios 6.0.1

نه دردسر فوقش ریستور، کلا ریستور کنید اگر بلد نیستید :
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

قبلش Backup بگیرید و پس از ریستور بکاپ رو بر نگردونید ، بعد از اطمینان کامل از بهبود گوشی بعد بکاپ رو برگردونید

نظر

متاسفانه امکان ویرایش مقدور نمی باشد :
      اضافه میکنم به پست قبلی:
      http://www.i-phone.ir/forums/thread12-2.html#post771985

نظر

مشکلش کلا به چی برمی گرده؟

نظر

نوشته اصلی توسط victo0ori نمایش پست ها
          مشکلش کلا به چی برمی گرده؟
          اين اشكال معمولا در گوشي هاي جيلبريك شده و با نصب توييك هاي زياد پديد مياد، ولي شما هم كه جيلبريك نيستيد...
          احتمالا يك بار با ريستور مجدد مشكلتون حل خواهد شد!

نظر

دوستان من مشکل را با جایی که برنامه میریزم رو گوشی در میان گذاشتم گفتن این سری برای update برنامه ها و برنامه های جدید یادم بنداز که همه Save بازی ها و sms و اینارا یک بار پاک کنم و از اول برنامه بریزم این کار همون ریستور می شه یا فرق داره؟ ممکنه با این کار هم مشکل رفع شه؟

نظر

سلام
              من دیروز یک ایفون ۴ خریدم و همانجا ایفون را برام اپدیت کردند و برنامه ریختن و اسم ایفون را خود صاحب مغازه انتخاب کرده الان من میخواهم اسم را عوض کنم و از id اپل خودم استفاده کنم ولی هرجای ایفون که میرم گزینه ای برای این کار نمیبینم و اینکه میخواهم تمام اطلاعات اولیه گوشی خودم را در در ایتون سیستمم به نام خودم داشته باشم
              ممنون میشم کمکم کنید

نظر

برای تغییر نام گوشی
                setting--general--about-- همون گزینه اول تو name می تونی اسم گوشیتو عوض کنید
                برای استفاده از اپل ایدی خودت هم تو setting--itunes&app stores اونجا میتونی برای فروشندرو singout کنید

نظر

نوشته اصلی توسط porya_606 نمایش پست ها
                  سلام
                  من دیروز یک ایفون ۴ خریدم و همانجا ایفون را برام اپدیت کردند و برنامه ریختن و اسم ایفون را خود صاحب مغازه انتخاب کرده الان من میخواهم اسم را عوض کنم و از id اپل خودم استفاده کنم ولی هرجای ایفون که میرم گزینه ای برای این کار نمیبینم و اینکه میخواهم تمام اطلاعات اولیه گوشی خودم را در در ایتون سیستمم به نام خودم داشته باشم
                  ممنون میشم کمکم کنید
                  برای عوض کردن اسم در آیفون به settings - general - about بروید و از قسمت name اسم که می خواهید بگذارید.
                  برای اپل آیدی هم به settings - iTunes & AppStore بروید ، بر روی apple Id بزنید و sign out کنید و آیدی خود را وارد کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط porya_606 نمایش پست ها
                    سلام
                    ممنون میشم کمکم کنید
                    در قسمت اپستور اكانت خودتون رو وارد كنيد

به setting بريد اونجا گزينه ي اپستور و ايتونز رو باز كنيد بر روي ايميل كليك كنيد sing out كنيد و اكانت خودتون رو وارد كنيد

نظر

صبر کنید ..
                    X