اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مدت زمان شارژ باطری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط jingoolak نمایش پست ها
    منم ٤ اس دارم اگه باهاش زياد كار كنم ١٢ ساعت دووم مياره به نظر با توجه به اين صفحه و كارى كه ازش مي كشم عاليه!!!
    حالا ماله شما چجورياست؟؟؟

اگه كمكى كردم تشكر فراموش نشه!
    من نسبت به 4 میگما ، مثلا وقتی قفل باشه یه زره بگذره شارژش کم میشه حتی !! من کار نکشیده ازش 1 روز دووم میاره ! خب این بده آخه
    ماله من 5.1.1 جیل شدست !

نظر

نوشته اصلی توسط roshi_5669 نمایش پست ها
      من نسبت به 4 میگما ، مثلا وقتی قفل باشه یه زره بگذره شارژش کم میشه حتی !! من کار نکشیده ازش 1 روز دووم میاره ! خب این بده آخه
      ماله من 5.1.1 جیل شدست !
      بيشتراز اين توقع نداشته باشم منم همينطور ولي فوقش ٣٠ ساعت بدون جيلبريك ولي

نظر

خودتونو درگیر این زمان شارژ و مدت مصرف گجتی که دارین نکنید لذت ببرین از کار با دستگاه هر وقتم شارژش تموم شد بزنین به شارژ تمام

نظر

آخه نسبت به ایپدم خیلی زیاد شارژش کم میشه آیپد همینجوری رو 100 % هستش وقتی باهاش کار میکنم
          آخه من به این موضوع فکر میکنم زیاد چون آهنگ زیاد گوش میدم ، فکر کنم به نصف روزم نرسه با این اوصاف ، نه ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
            بيشتراز اين توقع نداشته باشم منم همينطور ولي فوقش ٣٠ ساعت بدون جيلبريك ولي
            جیل خیلی تاثیر داره ؟؟؟ به نظرتون مال من که جیل هست الان چیکارش کنم ؟

نظر

جیل خیلی تاثیر داره ؟؟؟ به نظرتون مال من که جیل هست الان چیکارش کنم ؟
              اولا لطف كنيد به يك نكته توجه كنيد
              جيل متضاده جيلبريك مي باشد

من كه جيل هستم و دستگاهم رو جيلبريك نكردم مجبورم قيد بعضي از امكانات بزنم و برنامه هام رو با گيفت كارت بخرم ولي به جاش سرعت گوش فوق العاده (محشره) و مصرف قابل شارژ رو داشته
              باشم

آخه نسبت به ایپدم خیلی زیاد شارژش کم میشه آیپد همینجوری رو 100 % هستش وقتی باهاش کار میکنم
              آخه من به این موضوع فکر میکنم زیاد چون آهنگ زیاد گوش میدم ، فکر کنم به نصف روزم نرسه با این اوصاف ، نه ؟؟
              دقيقا چي گفيد ايپدنسبت به ايپدت شارژ زياد كم ميكنه!!!
              ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 18-06-2012, 10:30 PM

نظر

ماله من 5.1.1 جیل شدست !
                خوب نكنه يه نرم افزار نصب كردي كه اينجوريه چون ماله من تو ٥.٠.١ اينجوري بود

اگه كمكى كردم تشكر فراموش نشه!

نظر

سلام دوستان
                  مي خواستم ببينم آيا ايفون ٤ بعد از شارژ كامل جريان برقش قطع مي شه و ديگه شارژ نميشه
                  خودم كه فكر نكنم اينجوري باشه...

نظر

نوشته اصلی توسط pooyan.kh نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    مي خواستم ببينم آيا ايفون ٤ بعد از شارژ كامل جريان برقش قطع مي شه و ديگه شارژ نميشه
                    خودم كه فكر نكنم اينجوري باشه...
                    بله قطع میشه ولی خب بهتره از شارژر جدا کنید.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                      اولا لطف كنيد به يك نكته توجه كنيد
                      جيل متضاده جيلبريك مي باشد

من كه جيل هستم و دستگاهم رو جيلبريك نكردم مجبورم قيد بعضي از امكانات بزنم و برنامه هام رو با گيفت كارت بخرم ولي به جاش سرعت گوش فوق العاده (محشره) و مصرف قابل شارژ رو داشته
                      باشم

دقيقا چي گفيد ايپدنسبت به ايپدت شارژ زياد كم ميكنه!!!
                      منظورم مصرف ایفون نسبت به آیپد بوده ، ممنون از راهنماییتون

نظر

دوستان جیلبریک بودن چقدر تو مصرف باتری تاثیر داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط ryanjr نمایش پست ها
                          دوستان جیلبریک بودن چقدر تو مصرف باتری تاثیر داره؟
                          جیلبریک تنها یعنی بدون نصب هیچ توییکی خیلی کم روی باتری تاثیر داره
                          تقریبا میشه گفت هیچی .
                          اکثر مشکلات جیلبریک مخصوصا افزایش مصرف باتری بر میگرده به نصب توییک ها مختلف و.. از سیدیا

نظر

یه سوال دیگه
                            تعداد برنامه و بازی های نصب شده تو مصرف باتری تاثیر داره؟
                            (ممنون از پاسخ سریع دوستان)

نظر

نوشته اصلی توسط ryanjr نمایش پست ها
                              یه سوال دیگه
                              تعداد برنامه و بازی های نصب شده تو مصرف باتری تاثیر داره؟
                              (ممنون از پاسخ سریع دوستان)
                              بله.اما در اصل مقدار حافظه پر شده دستگاه باعث تغییر جزئی در مصرف باتری میشود

نظر

صبر کنید ..
                              X