اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ته مایه زرد رنگ"yellow tint" در صفحه نمایش 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین کار اینه که از اونایی بخرین که این گوشی رو با ضمانت 48 ساعته مهلت تست میدن. اونوقت همونجا تو محل خرید بازش کنید و هم آنلاک بودنش رو تست کنید هم صفحشو... اگه هر کدومش ایراد داشت میتونید عوض کنید. تنها راهش همینه به نظر من..

نظر

• نوشته اصلی توسط jigo0li نمایش پست ها
      بهترین کار اینه که از اونایی بخرین که این گوشی رو با ضمانت 48 ساعته مهلت تست میدن. اونوقت همونجا تو محل خرید بازش کنید و هم آنلاک بودنش رو تست کنید هم صفحشو... اگه هر کدومش ایراد داشت میتونید عوض کنید. تنها راهش همینه به نظر من..
      اگه میشناسین به مام معرفی کنین
      تمامی فروشنده ها میگن اگه جعبه رو باز کردی دیگه نمیشه کاریش کرد !
      مثلا من گوشیم رو 5.1 بود و من میخواستم رو 5.0.1 باشه تا بتونم جیلبریک کنم !
      به یارو گفتم اگه باز کردم 5.0.1 نبود چی ؟
      گفت دیگه به من ربطی نداره !

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
        اگه میشناسین به مام معرفی کنین
        تمامی فروشنده ها میگن اگه جعبه رو باز کردی دیگه نمیشه کاریش کرد !
        مثلا من گوشیم رو 5.1 بود و من میخواستم رو 5.0.1 باشه تا بتونم جیلبریک کنم !
        به یارو گفتم اگه باز کردم 5.0.1 نبود چی ؟
        گفت دیگه به من ربطی نداره !
        فروشگاهایی مثل آل دیجیتال از اینترنت یا دیجی کالا با این شرایط کالاشونو میفروشن. من خودم از دیجی کالا خریدم آیفونمو

نظر

• یعنی این تاپیک همیشه باید بالا باشه. دوستان به خدا این ته مایه زرد رنگ شایعه ذهن بشر و تو همین فروم خیلی کش داده شده. این اصلا مشکل نیست بلکه گرمی سردی صفحه نمایش رو نشون میده. همه فکر می کنند گوشیشون مشکل داره و حتما باید آبی باشه. آخه کجا نوشته که حتما باید آبی باشه؟ حالا قبلا فقط آبی و زرد بود الان سفید هم اضافه شده پس فردا قرمز هم در میاد. اینقدر حساس نباشید. گوشی من خودش به قول شما صفحش زرده اصلا هم ناراضی نیستم چون رنگ ها طبیعی تر هستند و چشم رو بعد 1 مدت خسته نمیکنه. اصولا کسایی حساسیت نشون میدن با این رنگ که آیفون قبلیشون آبی بود الان چشمشون عادت نداره . الان همه فکر می کنند که رنگ زرد یعنی آیفونشون خرابه.به خدا اینجوری نیست. پس خواهشا دیگه این بحث رو ادامه ندین.

نظر

• نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
            یعنی این تاپیک همیشه باید بالا باشه. دوستان به خدا این ته مایه زرد رنگ شایعه ذهن بشر و تو همین فروم خیلی کش داده شده. این اصلا مشکل نیست بلکه گرمی سردی صفحه نمایش رو نشون میده. همه فکر می کنند گوشیشون مشکل داره و حتما باید آبی باشه. آخه کجا نوشته که حتما باید آبی باشه؟ حالا قبلا فقط آبی و زرد بود الان سفید هم اضافه شده پس فردا قرمز هم در میاد. اینقدر حساس نباشید. گوشی من خودش به قول شما صفحش زرده اصلا هم ناراضی نیستم چون رنگ ها طبیعی تر هستند و چشم رو بعد 1 مدت خسته نمیکنه. اصولا کسایی حساسیت نشون میدن با این رنگ که آیفون قبلیشون آبی بود الان چشمشون عادت نداره . الان همه فکر می کنند که رنگ زرد یعنی آیفونشون خرابه.به خدا اینجوری نیست. پس خواهشا دیگه این بحث رو ادامه ندین.
            منم موافقم. یه نظر منم صفحه زرد باشه خیلی بهتره چون رنگای گرم چشم رو بعد یه مدت اذیت نمیکنه و تو تاریکه بهتره و خیلی طبیعی تره. خواهشا این تاپیک رو دیگه کشش ندید چون فقط یه سیکل معیوب ایجاد میکنه. شما آیفون بخرید پشیمون نمیشید
            ویرایش توسط jigo0li : https://i-phone.ir/forums/member/101347-jigo0li در ساعت 12-08-2012, 04:00 PM

نظر

• ملت شما شکمتون سیره گیر دادین به ته مایه زرد رنگ تو صفحه!
              تا حالا گلکسی نکسوس دست گرفتین تا بفهمین ته مایه چیه؟ رنگ سفیدش رو دیدین! ته مایه که خوبه! خود مایه ست! کافیه کمی صفحه رو به سمت راست یا چپ متمایل کنید تا ببینید رنگ سفید صفحه گوشی کاملاً آبی هست! این مورد موقعه ای آزاد دهنده ست که می خواید صفحه های وب رو بخونید که اکثراً بک راند سفید دارند! دارم در مورد یکی از باصطلاح قوی ترین صفحه های گوشی تو بازار صحبت می کنما!
              قدر آیفون رو بدونید که تمامی استانداردهای رنگ در یک صفحه رو توش پیاده کردند! من آیفون 4 اس داشتم فروختم بعد آیپد گرفتم، مدتی بعد رفتم گلکسی نکسوس گرفتم سه روز نشد فروختم دوباره آیفون 4 اس گرفتم!
              قدر باید دونست! تا تجربه نکنید درک نمی کنید چی میگم

نظر

• روشنی و سفیدی زیاد چشم رو اذیت میکنه مخصوصا شبا که اتاق تاریک باشه

نظر

• سلام

مختصصين من گوشي ام 4s هست و ll/a و برنامه اصلي
                  تا 2 شب پيش رنگش سفيد ابي بود و خيلي شفاف
                  اما الان داره به سمت زردي ميره
                  نوشته هاي رنگ سفيد هم كمي حالت كشيده شدن و دويدگي نور داره

كسي ميدونه دليل چيه ؟

نظر

• ته مایه زرد رنگ"yellow tint" در صفحه نمایش 4s

نميشه كه صفحه گوشي تغيير رنگ بده ! احتمالا صفحه گوشيتون كثيف يا چرب شده ! حسابي تميزش كنيد،...

نظر

• نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                      نميشه كه صفحه گوشي تغيير رنگ بده ! احتمالا صفحه گوشيتون كثيف يا چرب شده ! حسابي تميزش كنيد،...
                      دوست عزيز پاسخ شما براي من بوده ؟
                      ممنون
                      ولي من حداقل فرق كثيفي و چربي و رنگ زرد و كشيدگي نور سفيد در امتداد حروف را ميفهمم !

نظر

• نوشته اصلی توسط Farshad4s نمایش پست ها
                        سلام

مختصصين من گوشي ام 4s هست و ll/a و برنامه اصلي
                        تا 2 شب پيش رنگش سفيد ابي بود و خيلي شفاف
                        اما الان داره به سمت زردي ميره
                        نوشته هاي رنگ سفيد در صفحه هاي رنگي مثل صفحه اول فيس بك هم كمي حالت كشيده شدن و دويدگي نور سفيد داره

كسي ميدونه دليل چيه ؟

كسي نبود به اين مشكل برخورد كرده و راه حلي داشته باشه

نظر

صبر کنید ..
                        X