اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ساخت apple id (مستر کارت لازمه؟none وجود نداره)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ساخت apple id (مستر کارت لازمه؟none وجود نداره)

سلام و ببخشید که باز مزاحمتون می شم.

اون مشکل قبلی رو قرار شد یکی از دوستانم برطرف کنه.

حالا مشکل بعدیم به وجود اومد.می خوام یه apple id درست کنم.تو آموزش هایی که در نت هست اون بخشی که اطلاعات حساب بانکی میخواد none رو انتخاب می کنن ، در حالی که من گزینه none ندارم و باید حتما اطلاعات حساب مستر کارت یا ویزا کارت یا .... بدم. یه سری سایت هست که به صورت فیک این کارت ها رو جنریت می کنه ولی متناسفانه مشخصات فیک قبول نمیشه.
    راه حلش چیه؟ میشه بدون هزینه یک apple id ساخت؟
    لطفا راهنماییم کنید.
    اگر تنها راه خرید گیفت کارته لطفا یه سایت یا مغازه معتبر معرفی کنید.
    یه سوال دیگم دارم .اگر دوستم گیفت کارت داشته باشه میشه از شماره گیفت کارت اون برای ساخت اپل آی دی استفاده کنم؟ اون دچار مشکل نمیشه؟
    مرسی از راهنمایی هاتون

يه بار ديگه تلاش كنيد تا بياد، بدون گزينه ي none ساختن اپل آي دي خيلي سخته
    گيفت كارت آيتونز منظورتونه؟ اون براي مرحله ي بعد از ساخت اپل آي دي و وارد كردنه تا بشه app خريد از اپ استور (مثل شارژ همراه اول، ايرانسل كه وارد ميشه و به همون اندازه ميشه استفاده كرد)
    يك گيفت كارت فقط بكبار قابل استفاده ست در يك اپل آي دي، و ديگه نميشه ازش استفاده كرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط asal- نمایش پست ها
      سلام و ببخشید که باز مزاحمتون می شم.

اون مشکل قبلی رو قرار شد یکی از دوستانم برطرف کنه.

حالا مشکل بعدیم به وجود اومد.می خوام یه apple id درست کنم.تو آموزش هایی که در نت هست اون بخشی که اطلاعات حساب بانکی میخواد none رو انتخاب می کنن ، در حالی که من گزینه none ندارم و باید حتما اطلاعات حساب مستر کارت یا ویزا کارت یا .... بدم. یه سری سایت هست که به صورت فیک این کارت ها رو جنریت می کنه ولی متناسفانه مشخصات فیک قبول نمیشه.
      راه حلش چیه؟ میشه بدون هزینه یک apple id ساخت؟
      لطفا راهنماییم کنید.
      اگر تنها راه خرید گیفت کارته لطفا یه سایت یا مغازه معتبر معرفی کنید.
      یه سوال دیگم دارم .اگر دوستم گیفت کارت داشته باشه میشه از شماره گیفت کارت اون برای ساخت اپل آی دی استفاده کنم؟ اون دچار مشکل نمیشه؟
      مرسی از راهنمایی هاتون
      اموزش ساخت اپل ایدی توی انجمن هست.
      *شما وارد اپ استور بشید و یه برنامه رایگان دانلود کنید. از شما خواسته میشه که اکانت بسازید. مراحل رو ادامه بدید گزینه none میاد.
      **حتما از ای پی امریکا استفاده کنید.

نظر

تنها در صورتی گزینه None ظاهر میشه که روی get یکی از برنامه ها و یا بازی ها کلیک کنید و از اون طریق اپل ایدی جدید رو بسازید

نظر

با راهنمایی شما عزیزان گزینه None ظاهر شد ولی هرچی تلاش میکنم ارور قرمز رنگ با مسئول آیتونز ساپورت تماس بگیرید میاد.اونو چی کار کنم؟

نظر

با راهنمایی شما عزیزان گزینه None ظاهر شد ولی هرچی تلاش میکنم ارور قرمز رنگ با مسئول آیتونز ساپورت تماس بگیرید میاد.اونو چی کار کنم؟
            پست قبلی گفتم
            با قند شکن سعی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط haen نمایش پست ها
              پست قبلی گفتم
              با قند شکن سعی کنید
              با قند شکن درجه 1 سعی کردم. Ip شهر یوتا آمریکا.ولی ارور میده

نظر

چند بار سرور قند شکن عوض کن

نظر

اپل ايدى رو حتما نياز نيست خودتون بسازيد
                  كارتش رو بخريد و وارد كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
                    دوست عزیز اگر اپل آیدی را از بیرون و بصورت کارت تهیه میکنید حتما دقت داشته باشید که سئوالات محرمانه را داشته باشه و در اولین فرصت اقدام به تغییر سئوالات محرمانه ، کلمه عبور و ایمیل ریکاوری آن کنید و بعد از ان روی دیوایس خودتون ست کنید. در صورت نداشتن سئوالات محرمانه و ایمیل ریکاوری به هیچ وجه از آن استفاده نکنید.
                    در چند روز پیش یکی از کاربران که از همین کارتها خریداری کرده بود با مشکل جدی مواجه شده

نظر

با قند شکن درجه 1 سعی کردم. Ip شهر یوتا آمریکا.ولی ارور میده
                      با یه دیوایس دیگه امتحان کنید تمامی مراحل یابد قند روشن باشه

نظر

صبر کنید ..
                      X