اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای پاک کردن گوشی ایفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی برای پاک کردن گوشی ایفون 4

سلام دوستان من قصد فروش ایفون 4 رو دارم حالا چه جوری اصلاعات رو کاملا پاک کنم این دستگاه جیلبریک شده یک سوال دیگه من الان نمیدونم شماره تلفن ها تو گوشی ذخیره شده یا تو سیم کارت از کجا متوجه بشم با تشکر

نوشته اصلی توسط hamid data2 نمایش پست ها
    سلام دوستان من قصد فروش ایفون 4 رو دارم حالا چه جوری اصلاعات رو کاملا پاک کنم این دستگاه جیلبریک شده یک سوال دیگه من الان نمیدونم شماره تلفن ها تو گوشی ذخیره شده یا تو سیم کارت از کجا متوجه بشم با تشکر
    شما گوشیتو ریستور کن و بکاپ اونو بر نگردون.
    اینجوری گوشی میشه عین روز اول.
    درباره سوال دومتون هم بگم که شماره هایی که با ایفون ذخیره میکنید روی گوشی ذخیره میشن نه سیم کارت
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
      شما گوشیتو ریستور کن و بکاپ اونو بر نگردون.
      اینجوری گوشی میشه عین روز اول.
      درباره سوال دومتون هم بگم که شماره هایی که با ایفون ذخیره میکنید روی گوشی ذخیره میشن نه سیم کارت
      من بخوام گوشی رو ریستوری کنم نیاز باز فریمور دانلود کنم یا نه فقط دکمه ریستور رو بزنم تا گوشی ریستوربشه بعد اینکه راهی نداره من شماره ها رو بردارم گوشی بعدی من ایفون 6

نظر

نوشته اصلی توسط hamid data2 نمایش پست ها
        من بخوام گوشی رو ریستوری کنم نیاز باز فریمور دانلود کنم یا نه فقط دکمه ریستور رو بزنم تا گوشی ریستوربشه بعد اینکه راهی نداره من شماره ها رو بردارم گوشی بعدی من ایفون 6
        سلام
        باید فریمور رو دانلود و با آیتونز رستور کنید

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
          سلام
          باید فریمور رو دانلود و با آیتونز رستور کنید
          باید کدوم فریمور رو دانلود کنم بعد اینکه چیزی میگه میشه ریخت روی این گوشی مشکلی پیش نمیاد بعد نمیشه کاری برای شماره تلفن ها کرد

نظر

باید کدوم فریمور رو دانلود کنم بعد اینکه چیزی میگه میشه ریخت روی این گوشی مشکلی پیش نمیاد بعد نمیشه کاری برای شماره تلفن ها کرد

نظر

بله دوست عزیز
              برای شماره هاتون با ایتونز کانتکت رو توی یک ایمیل جی میل بریزید و گوشی جدیدتون رو که خریدین از جی میل بریزید روی گوشیتون
              برای فریمور هم آخرین ورژن رو بریزید دیگه که خیالتون راحت باشه

- - - - - - - - - -

بله دوست عزیز
              برای شماره هاتون با ایتونز کانتکت رو توی یک ایمیل جی میل بریزید و گوشی جدیدتون رو که خریدین از جی میل بریزید روی گوشیتون
              برای فریمور هم آخرین ورژن رو بریزید دیگه که خیالتون راحت باشه
              ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

صبر کنید ..
              X