اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد ویبره شدن تماس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد ویبره شدن تماس

سلام

من تو ورژن 6 که بودم نمی دونم چیکار کردم که زمانی که تماس میگیرفتم و طرف مقابل گوشی را جواب میداد گوشیم ویبره میشد و متوجه میشدم
    ولی الان تو ورژن 7 هستم و نمیدونم کجا را باید تنظیم کنم که دوباره این اتفاق بیفته
    ممنون میشم راهنمایی کنید

یه سوال دیگه چطور میتونم در دفتر تلفن تمام حروف انگلیسی را داشت الان یکی در میون هست ؟

ممنون

کسی نمیدونه ؟

نظر

در مورد سوال اولتون باید بگم به احتمال زیاد اون زمان که رو ورژن ۶ بودین توییکی از سیدیا نصب کرده بودی که موقع زنگ و برقرار ارتباط دستگاه ویبره میزد که در حال روی ورژن ۷ جلبریک پایداری ارائه نشده البته اگر دستگاهتون ایفون ۴ باشه قابل جلبریک تدر در ورژن ۷ هست.
      در مورد سوال دومتون هم باید بگم من این مشکا رو در ورژن ۷.۰.۳ داشتم که در ورژن جدید برطرف شده اگر اپدیت نکردین حتما به اخرین ورژن که ۷.۰.۴ هست اپدیت کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ممنون از راهنماییتون

کوشی من ایفون 4 هست و و آپدیت کردم الان 7.0.4 هست البته با خود گوشی آپدیت کردم ولی بازم مشکل دفتر تلفن هست

توی سایت گشتم چیزی در مورد جیلبرگ تدر 7 پیدا نکردم ممنون میشم لینکشا بزارید
        ویرایش توسط nasr2000 : https://i-phone.ir/forums/member/7230-nasr2000 در ساعت 01-12-2013, 11:12 AM

نظر

شما توويك
          KuaiDial
          رو نصب كرده بوديد كه ويبره دريافت مي كرديد كه اين امر فعلا در iOS7 وجود نداره...
          ضمنا فعلا براي iOS7 هيچ گونه جيلبريكي ارايه نشده است...

نظر

حروف دفتر تلفن که همشون نیست را چیکار باید بکنم ؟

نظر

صبر کنید ..
            X