اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه از 7.0.2 به 6.1.2 روم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه از 7.0.2 به 6.1.2 روم ؟

با سلام .
    چگونه از 7.0.2 به 6.1.2 روم ؟
    shsh دارم و آیفون 4 هست دستگاهی که میخوام دانگرید کنم ، قبلا با Custom Firmware از طریق sn0wbreeze میتونستم اما دیروز به ارور 11 بر خوردم .
    ؟؟

دوسته عزیز بعید میدونم بعده ریستور گوشی بالا بیاد . اگه از 5 shsh دارید دانگرید کنید.

نظر

همین مشکل برای گوشی من هم پیش اومد دوستان گفتند با آیتنز 11 دانگرد کن تا با ارور 11 مواجه نشی
      اما چون آیتنز 11.1 نصب بود اجازه نمیداد آیتنز 11 نصب بشه با این که کاملا پاکش میکردم باز هم نمیشد و در آخر
      با نصب دوباره ویندوز و آیتنز 11 بدون هیچ ارور به فریم ور 6.x.x دانگرد شد
      ویرایش توسط Alcoholic : https://i-phone.ir/forums/member/33291-alcoholic در ساعت 19-10-2013, 01:12 AM دلیل: غلط املا

نظر

میتونم بپرسم به کدوم ورژن 6 دانگرید کردین؟
        چون من هرچی سرچ کردم بجز 6.1.3 و 6.1.4 نمیتونید دانگرید کنید که اون دوتا هم جیلبریک نمیشه

نظر

ورژن 6.1.0 دوست عزیز

نظر

میشه توضیح بدین چطوری؟با چه نرم افزاری؟
            با کاستوم رام اینکارو کردین؟
            من در همه ورژنها shsh دارم و فقط رام 6.1.1 رو دارم
            اگه توضیح بدین ممنون میشم

نظر

عذر خواهی میکنم دوستان . من خیلی پا پیچه این قضیه نشدم . اما فکر میکنم ریستور انجام هم که بشه گوشی بالا نمیاد و رویه صفحه سیاه میمونه !

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                عذر خواهی میکنم دوستان . من خیلی پا پیچه این قضیه نشدم . اما فکر میکنم ریستور انجام هم که بشه گوشی بالا نمیاد و رویه صفحه سیاه میمونه !
                والا من اقدام کردم برم ورژن پایین و چون کاستوم رام ios5 رو داشتم با همون اقدام کردم که ارور 11 داد و گوشی دیگه بالا نیومد. هرکاری هم کردم موفق نشدم فریمور 5 یا 6 رو روش نصب کنم و در آخر با نرم افزار تانگبو تونستم گوشی رو بالا بیارم.

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                  میشه توضیح بدین چطوری؟با چه نرم افزاری؟
                  با کاستوم رام اینکارو کردین؟
                  من در همه ورژنها shsh دارم و فقط رام 6.1.1 رو دارم
                  اگه توضیح بدین ممنون میشم
                  با ifaith 1.5.9 کاستوم رام ساختم بعد با آیتونز 11 دانگرد کردم
                  یکی از دوستان موقع دانگرد از 7.0.2 به کاستوم رام 6.1.0 به ارور 1600 خورده بود که با iREB-r7 رفع شد
                  ولی گوشی خودم بدون هیچ ارو دانگرد شد
                  سوالی دیگه هست در خدمتم

نظر

نوشته اصلی توسط Alcoholic نمایش پست ها
                    با ifaith 1.5.9 کاستوم رام ساختم بعد با آیتونز 11 دانگرد کردم
                    یکی از دوستان موقع دانگرد از 7.0.2 به کاستوم رام 6.1.0 به ارور 1600 خورده بود که با iREB-r7 رفع شد
                    ولی گوشی خودم بدون هیچ ارو دانگرد شد
                    سوالی دیگه هست در خدمتم
                    مشکل من اینجاست که هرکاری کردم ifaith 1.5.9 نتونست کاستوم رام بسازه با وجودی که shsh رو هم داشتم باز هم ارور میزد که ساپورت نمیشه ولی وقتی shsh ورژن 6.1.3 رو بهش میدادم به راحتی قبول میکرد.
                    برای رفع ایم مشکل پیشنهادی دارین؟

نظر

با آیتونز ورژن 10.5 و با اسنوبریز به راحتی به 6.1.2 جیلبریک شده برگشتم .

نظر

من که خسته شدم
                        یا ارور 3194 میزنه یا ارور 11
                        با ورژن پایینتر ایتونز هم چک کردم ولی باز هم همین مشکل رو داشتم
                        رو چندتا سیستم تست کردم باز فایده نداشت
                        گوشیم آیفون 4 هستش
                        با تینی آمبرلا تست میکنم ارور 3194 رفع میشه ولی ارور 11 خیلی اذیت میکنه
                        کلا روشی برای حذف آیتونز و نصب ورژن پایینتر وجود داره؟(البته بدون تعویض ویندوز) چون سیستم های دیگه که ورژن پایینتر روشون نصب کردم مال خودم نیستن و نمیشه زیاد باهاشون ور برم.
                        البته بگم با اسنوبریزر کاستوم رام رو ساختم و تمام مشکلات بالا با کاستوم رام بوجود میاد
                        ویرایش توسط metal7933007 : https://i-phone.ir/forums/member/38809-metal7933007 در ساعت 22-10-2013, 01:07 PM

نظر

اگه ایتونز لایبرری رو حذف کنید(با پسوند itl فکر کنم) میتونید ورژن قدیمی آیتونز رو بدون مشکل نصب کنید
                          ولی با این وجود هر چی سعی کردم نتونستم دانگرید کنم و الان با وجودی که از ireb جدید استفاده کردم باز ارور 1600 میزنه

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                            مشکل من اینجاست که هرکاری کردم ifaith 1.5.9 نتونست کاستوم رام بسازه با وجودی که shsh رو هم داشتم باز هم ارور میزد که ساپورت نمیشه ولی وقتی shsh ورژن 6.1.3 رو بهش میدادم به راحتی قبول میکرد.
                            برای رفع ایم مشکل پیشنهادی دارین؟
                            اگر موقع ساختن کاستوم رام با ifaith بعد از انتخاب shsh ارور داد و shsh رو قبول نکرد نشون دهنده اینه که فایل shsh مشکل داره
                            شما فایل shsh رو با کدام نرم افزار گرفتید cydia یا ifaith یا tinyumbrella ؟
                            متاسفانه من خودم فایل shsh ورژن 6.1.2 که با cydia گرفته بودم نتونستم استفاده کنم و موقع ساختن کاستوم رام ifaith این shsh رو قبول نمیکرد و مجبور شدم به ورژن 6.1.0 دانگرد کنم

نظر

یادم نمیاد ولی فکر کنم با ifith گرفته بودم
                              ولی به هر حال با اسنو بریزر کاستوم رام ساختم ولی الان مشکلم ارور 1600 هستش که بیخیال نمیشه و با هر ورژن آیتونز تست میکنم باز رفع نمیشه
                              البته قبلش همش ارور 11 میزد ولی الان بجاش ارور 1600 و بعضی وقتها ارور 1601 میزنه

نظر

صبر کنید ..
                              X